נטע ועדי, 4.9.14

25.02.15

כשאנו מתאהבות בצילומים, אנו בדרך כלל מתאהבות גם במי שעומד מאחורי המצלמה. צילומים מבחינתנו הם לא רק תיעוד דו- מימדי של המציאות, שכן מציאות אחת - יש דרכים רבות להציג אותה וכל צלם בוחר בדרך שלו, בטביעת האצבע שלו ועל ידי הבחירות הללו הוא גם מספק לנו הצצה אל לבו.

 

 

 

 

 

כשפגשנו לראשונה את הצילומים של עדי פרץ, הרגשנו פרפרים בבטן, ממש כמו בהתאהבות אמיתית. צילומים שיש בהם צבעים רווים, תיעוד נדיר ובלתי מתפשר של הטבע והיכולת להציג את האינטימיות בין הזוג בצורה הכי נעימה שאפשר. מדוע אנו מספרות לכן את כל זה? כי הפעם עדי מתארח אצלנו מצדה השני של המצלמה, בתור חתן אורבני לצד זוגתו נטע.

 

 

 

 

 

 

בדיוק כפי שהתאהבנו בעדי, תהליך דומה עברה נטע - עז מכפי שניתן לדמיין. בתור חובבת צילום, היא הכירה צלם בשם עדי בפייסבוק מתוך רצון אמיתי ללמוד ולהתפתח. אלא שההתפתחות הזו התרחשה גם ברמה האישית, שהרי אל מן הרגע שהשניים החלו לשוחח על סוגי עדשות ומצלמות, היה ברור שיש שם משהו אקסטרה, החומר שממנו נולדות חתונות אורבניות.

 

 

 

 

 

בזמנם הפנוי נוהגים השניים לטייל בנופים המדהימים של רמת הגולן, שכוסו בסופות האחרונות בשמיכה לבנה ולבלות עם שני כלבי הפיטבול המתוקים אשר אותם הם מגדלים כמו ילדים קטנים. השילוב בין הכלבים לבין הטבע מסביב הוא ללא ספק פוטוגני ביותר, אז מזל שיש לנו כאן עסק עם צמד צלמים שלא מפספסים שום הזדמנות לתעד זאת.

 

 

 

אין זה מפתיע שגם חתונתם האורבנית של נטע ועדי התבססה על כל האהבות שלהם ביום יום - הכלבים היפים, הטבע מסביב והעיצוב עצמו, שהרגיש כמו פיקניק משפחתי יחד עם כל האנשים האהובים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נטע ועדי היקרים, אמנם כבר נפגשנו בעבר, אך שמחנו להכיר מזווית קצת אחרת וסופר מרגשת!

 

קרדיטים

 

מקום האירוע: אחוזת דוברובין

עיצוב: גרושקה - הגר שמיר
קייטרינג ובר: אחוזת דוברובין

מוסיקה: אורי בס

צילום סטילס: אורי סמג'ה ואלכס פישי
צילום וידאו: צחי אשר
שמלה: אליה וטין
איפור ועיצוב שיער: אילה אדלשטיין
טבעות: הידרה
נעלי חתן: רנואר
הזמנות / מיתוג: שמוליק אפטר
חליפת חתן: רנואר \ קסטרו
עורך טכס: הרב גרוסמן
מתנות לאורחים: תפוחים בשקיות בד מודפסות
מתוקים: ים - אחוזת דוברובין

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)