נטע ואורן, 3.6.13

03.10.13

 

בוקר חדש הגיע ומשב רוח רענן מנשב לעברנו. אתן מרגישות את זה? לא, לא, הפעם אנו לא מתכוונות לחילופי העונות שכן משב הרוח עליו אנו מדברות מגיע מכיוונם של נטע ואורן, הזוג שמתארח כאן אצלינו היום ומעורר קריאות התפעלות לאור העובדה הפשוטה כי את החתונה שלהם תיכננו השניים בפחות מחודש ימים. וכן, גם אנחנו עשינו "וואו" גדול!

 

הזוג שלנו הכיר במועדון תל-אביבי כשאורן חגג את יום הולדתו ה-26 ואילו נטע יצאה לבילוי עם חברה טובה. הבילוי הסתיים בפלרטוט קטן זו עם זה, המשיך בצ'יטוטים בפייסבוק ומשם לדייט זוגי שהתקיים יום לאחר שהשניים נפגשו לראשונה. מסתבר שהאהבה ממש לא יכולה לחכות, אפילו לא לרגע קל אחד…

 

משם והלאה, החלה מייד ההיסטוריה המשותפת של נטע ואורן - מגורים בארה"ב, מסעדה מפנקת בה טבעת מנצנצת נשלפה, שאלת השאלות שנשאלה ותשובה של כלה אחת שמשיבה "כן, כן ושוב פעם כן!". ומה עושים בשלב הבא? מתחתנים כמובן.

 

הפעם החלטנו לתת לכן ביס גדול ועסיסי משלב ההכנות והצילומים המקדימים, שכן התמונות של השניים הקסימו אותנו. אז במקום לרוץ, מהר מהר, לקחנו לעצמינו את הזמן והתענגנו על רגעים מיוחדים של חתן וכלה, שלו ושלה. של נטע ואורן. כעת רק נותר לנו להזמין גם אתכן להצטרף אלינו ולהתמוגג, פשוט להתמוגג.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נטע ואורן, תודה על המילים החמות שכתבתם לנו (נגלה לכן בשקט כי נטע הכלה סיפרה לנו שגם היום, אחרי החתונה, היא נהנית לקרוא את כל הפוסטים בבלוג ומודה לנו על ההשראה הרבה שליוותה אותה בדרכה לחתונה), ותודה נוספת וגדולה על כך שהחלטתם לשתף אותנו ביום שלכם. כמה כיף לנו, פשוט כיף.

 

✿✿✿

 

שמלת כלה: פפה קדוש

נעלי כלה: אור הכלה

איפור ושיער: מורן סטויצקי

צילום: דימה וזינוביץ'

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)