נטלי ועמרי, 6.6.10

01.12.10

 

לקראת סוף השבוע המתקרב אלינו בצעדי ענק, החלטנו לפנק אתכן בחתונה שווה במיוחד.

 

החתונה שנציג בפניכן היום, נוטפת כולה ריח של חתונת רחוב אותנטית. ממבט חטוף בתמונות אפשר להתבלבל ולחשוב שאנו רואות חתונה שנערכה במקום אחר, הרחק מישראל.

 

ולאחר הפתיח הקצרצר הזה, לא נלאה אתכן יותר בדברים ונעבור ישר לפרטים המעניינים באמת. הכירו את הזוג שלנו: נטלי (29) ועמרי (31), שהתחתנו להם אחרי שנתיים של יחד. שניהם אנשי תוכן, תסריטאים קומיים, אשר נפגשו במקום העבודה שלהם. עמרי, היה הבוס של נטלי, וכמו שנטלי נוהגת לומר בהקשר זה: "יש לי כנראה משיכה לסמכות, כי זה פשוט עבד!".

 

הצעת הנישואין התרחשה במקום בו נפגשו לראשונה, התחנה המרכזית הישנה בת"א, שם עבדו על תכנית כלשהי. קומיקאי, כבר אמרנו?

 

מאותו הרגע עברו הם לארגון החתונה עצמה. שניהם תל-אביבים בנשמתם והרגישו כי הם רוצים משהו שונה, שלא יראה כמו כל חתונה אחרת, ובציטוט מדויק: "משהו שהוא אנחנו". הם בחרו לערוך את האירוע במסעדת "שרקוטרי", המסעדה של אבא של נטלי שעבורם היא כמו בית שני ושוכנת בלב ליבו של שוק הפשפשים. מבחינתם כל דבר בארגון ותכנון היה חייב להיות בעל פן אישי: המאפרת שהייתה חברה טובה, הדי ג'יי שגם הוא חבר, המקום של אבא (כפי שכבר ציינו) וטקס החתונה אותו ערכה אחת מחברותיהן הטובות ביותר.

 

כפי שכבר ציינו, החתונה עצמה הייתה חתונת רחוב ולכן הייתה הקפדה רבה על פרטים פשוטים אך יפים: מפות כותנה, פרחי שדה, מחצלות, גרלנדות של תאורה ועוד. בהשראת העיצוב, וגם כי התחשק לזוג שלנו לפנק את האורחים שלו, קיבל כל אורח בסיום הערב בוקט פרחי שדה צבעוניים שקישט את ביתו.

 

ולקראת סיום, הגיע זמן מור"קים על ערב החתונה: תוך כדי האירוע קיבל הזוג שלנו דו"ח מפקח בסך 450 ₪ על הימצאותם של יותר מידי שולחנות ברחוב. ואם זה לא הספיק, אחרי חצות הגיעה המשטרה וביקשה להחליש את המוזיקה. בשלב זה המסיבה עברה פנימה אל תוך חלל המסעדה, כאשר הריקודים הסוערים נמשכו גם על הבר עצמו עד לשעות הקטנות של הלילה.

 

טיפ קטן מפיהם של נטלי ועמרי: "כל דבר שבחרנו בו נעשה עם מחשבה רבה על המשמעות. לא עשינו משהו רק כי ככה עושים אותו".

 

אז נטלי ועמרי, תודה ששיתפתם אותנו בחתונה האינטימית והמקסימה שלכם. נהננו מכל רגע ואנו מאחלות לכם עוד שנים רבות של מקוריות, יצירה ואהבה.

 

 

 

 


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: