נטלי ויואב, 25.11.14

18.03.15

בימים האחרונים מגיעות אלינו עוד ועוד חתונות אורבניות של זוגות אשר נישאו בשיא עונת החורף, דווקא עכשיו, כשניצני האביב מקבלים את פנינו. זה מאוד משמח אותנו משתי סיבות: ראשית, זה מאפשר לנו ליהנות עוד קצת מן החורף, גם אם הוא וירטואלי, רגע לפני שחומק לו עד לשנה הבאה ושנית מפני שבכל השבועות האחרונים עודדנו אתכן, כלות חורף אהובות שלנו - לנצל את הרגע עד הטיפה האחרונה ואנו שמחות לגלות כעת שזה בדיוק מה שעשיתן!

 

 

 

 

 

 

גם נטלי ויואב החליטו להפיק לימונדה מהלימונים שניתנו להם, בדמותה של סערה גדולה. על פניו מדובר בסיוט של כל זוג שמתחתן בחורף - אך זה לחלוטין לא היה הסטייט אוף מיינד של הזוג שלנו: הם בחרו להצטייד במגפי גומי, מטריה צבעונית ופשוט לדלג להם בין השלוליות... התוצאה, כפי שניתן לראות, היא סופר פוטוגנית ונדירה למחוזותינו!

 

 

 

 

 

כשמכירים את בני הזוג, מבינים שהיכולת שלהם לזרום עם הרגע לא ממש מפתיעה: נטלי עברה לגור עם יואב עוד בהיותם שותפים בלבד, רק כי במקרה זה הסתדר לה. הם לבטח לא תיארו שתוך כמה חודשים השותפות הזו תהפוך להיות סיפור אהבה של ממש, לכן התמזל מזלם וגם מזלנו שכך זה קרה.

 

 

 

 

כבר במעמד הצעת הנישואין על החוף בברזיל, נטלי אמרה ליואב שתסכים להתחתן איתו רק במידה וזו תהיה חתונת חורף - ואם יירדו גם כמה טיפות גשם שירטיבו את שמלתה, מה טוב... אז מי אמר שחלומות לא מתגשמים??

 

 

 

 

 

 

 

 

 

נטלי ויואב היקרים, הגישה החיובית שלכם בכל מזג אוויר ומצב היא ללא ספק מעוררת השראה!

 

קרדיטים

מקום האירוע: כליף  דרך חברת wed ness
צלם: Tomas Photography
דיג'יי: מעיין ברגמן
איפור: איילת שמעוני
שיער: כרמל יהלום
שימלה: קרן ריסליק 054-4251606
נעליים: שני בר
בגדי חתן: דורון אשכנזי
טבעות: יהודה טבעות בדיזנגוף
תכשיטים: תכשיטי מלכה בדיזנגוף
עיצוב הזמנות: טל הרץ
רב: אריאל לוין
מגנטים: גיא מגנטים

עמדת שזירה: Flower booth

 

 

מאת:כלות אורבניות