נופר ועמרי, 20.8.10

09.04.11

 

ה"לאב סטורי" של השבוע מחזיר אותנו 5 שנים לאחור, כשנופר ועמרי היו עוד סטודנטים צעירים בחוג לממשל במכללת רייכמן. ‬הסיפור בין השניים החל כחברות טובה, ולאחר שנה מלאה בעליות ובמורדות הפכו להיות בני זוג של ממש.

 

הם גרים ברח' בזל התל-אביבי כבר שנתיים וחצי ומגדירים את עצמם כ"אוהבים וחיים את תל-אביב במינון הנכון לנו". נופר (26), סוקרת את עולם העיצוב לילדים בבלוג מקסים ביותר ששמו "Cool and Bello", ואילו עמרי הינו הבעלים של בוטיק הריהוט ‪"‬Herbert‪"‬ וחברה לעבודות חוץ פכט. זוג מוכשר ויצירתי, ואנחנו כבר הספקנו להתאהב...

 

ביום הולדתה של נופר (לאחר 3 שנות זוגיות), בזמן שקיעת השמש וכשפניהם אל מול העיר העתיקה בירושלים הגיעה ההצעה או כמו שנופר מעידה "הכי קיטש שיש", ואנחנו אומרות: "אם כבר אז כבר, כי זהו בהחלט קיטש במיטבו!". עכשיו זה גם הזמן לספר לכן שההצעה עצמה התרחשה רק לאחר שעמרי ביקש מאביה של נופר את ידה. איזה ג'נטלמן מצאה לה הבחורה, תודו שיש במה לקנא!

בגזרת החתונה נופר ועמרי רצו ליצור לעצמם חוויה שהיא אחרת, יום ששיאו הוא יותר מכמה שעות בודדות שחולפות להן כל-כך מהר. החלום האמיתי היה לחגוג את חתונתם בחגיגה של מספר ימים, אך כשהתברר להם שהדבר עשוי להיות בעייתי גילו את "בית אנדרומדה" ביפו. המקום הצליח להעניק להם בדיוק את האווירה שחיפשו, רק ללא המרחקים או זמני הנסיעה הממושכים. כבר כשעלו בגרם המדרגות לכיוון הקומה המרכזית במקום, הסתכלו אחד על השני וידעו שמצאו את מבוקשם.

 

תכנוני החתונה עצמם עברו בקלות ובמהירות, כשלאורך כל הדרך ידעו השניים מה הם רוצים בכל נקודה ונקודה. גם המשפחות הלכו אחריהם "באש ובמים", נתנו להם להיות במרכז הבמה ולתכנן את החתונה שלהם בצורה המתאימה להם ביותר גם כאנשים וגם כזוג. חגיגת החתונה ביום שישי היה אחד הדברים בגדר "מאסט" מבחינתם. הם רצו "לזכות בכל הקופה" מבחינת האווירה: אור היום, שעת השקיעה וכמובן, כמובן אווירת הלילה המסיבתית.

 

החתונה תוכננה להיות חתונה קטנה, אך מכיוון שבפועל היא לא היתה כזאת הוחלט להפריד את טקס החופה מהמסיבה עצמה. החופה שנערכה היתה חופה אינטימית, מסורתית, עם האנשים הקרובים אליהם ביותר, אל מול הים. בסיומה, התחילו להגיע שאר המוזמנים אל מסיבת החתונה, כשאחד הדברים הכייפים ביותר מבחינת נופר ועמרי היתה העובדה שלא היה להם כל צורך בכאב הראש העצום שכרוך בסידור שולחנות. לא היו שולחנות לא עגולים ולא מרובעים! היתה רחבה אחת מרכזית עם המון פינות ישיבה, שולחנות בר ומעט מאוד שולחנות ארוכים. בשיאו של הערב עלה לבמה ההרכב מיני סנסיישן להופעה והמסיבה עצמה נמשכה עד חצות הליל כשכבר לא יכולו יותר לעמוד על רגליהם.

 

לסיום נשתף אתכן כלות אורבניות שלנו באחד מרחשי ליבה של נופר. נופר סיפרה לנו שתמיד תהתה בינה לבין עצמה כיצד יודעים שהאדם שאתה נמצא איתו הוא האדם שאיתו תרצה לחיות את חייך? ועם עמרי היא פשוט ידעה מהרגע הראשון שזה זה: "ידעתי שיהיה לנו טוב ביחד. אנחנו החברים הכי טובים אחד של השני, הוא הראשון שאדבר איתו גם כשטוב וגם כשרע, הוא דוחף אותי לכל המקומות שאני מפחדת להגיע אליהם וגם אני שם בשבילו לאורך כל ההתלבטויות, הצעדים והלבטים שהחיים מזמנים לנו בדרך". אז עם סיום שכזה, לא נכביר במילים ורק נאמר לכם נופר ועמרי, תודה רבה על ששיתפתם אותנו בחתונה האישית שלכם. היה לנו כייף גדול לארח אתכם בבלוג שלנו ואנו מאחלות לכם שתמיד תלווה אתכם האהבה העצומה ביחד עם חברות מופלאה!

 

♣♣♣

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

♣♣♣

 

מאת:כלות אורבניות