נועה ויונתן, 10.9.12

06.03.13

 

הפעם, כלות אורבניות יקרות, נערוך היכרות עם הזוג המקסים נועה ויונתן, שמוכיחים כי לפעמים הדברים הטובים ביותר נמצאים ממש בטווח הראייה ולא צריך לחפש רחוק… ממש, אבל ממש לא.

 

 

 

 

למה הכוונה, אתן בוודאי שואלות? ובכן, נועה ויונתן היקרים התחתנו בחצר האחורית בבית ההורים. מבלי לחפש אחר לוקיישנים רחוקים, החליטו בני הזוג לקיים את האירוע במקום שהכי קרוב ללב וגם הפליאו לעשות זאת תוך חודשיים בלבד.

 

 

 

 

 

עוד לפני שנבין כיצד מארגנים פרויקט שכזה תחת לוח זמנים שנראה בלתי אפשרי בעליל, קודם כל נערוך היכרות עם הזוג: נועה, עורכת תוכן באינטרנט, ויונתן, עצמאי, הכירו בהודו לפני כארבע שנים וכעבור שנה של פלרטוטים וחיזורים הדדיים (אך לא מתוזמנים) - הפכו באופן רשמי לזוג. 

 

 

 

הם מגדירים את עצמם כזוג פשוט (אך שיקי, אם יורשה לנו להוסיף!) ולכן הם הרגישו שאירוע במקום מרוחק, עם הרבה מוזמנים ירגיש להם מנוכר וזר. כך נפלה ההחלטה לערוך את האירוע בבית ההורים, הרי אין מקום מוכר וחמים יותר ממנו.

 

 

 

 

מאחר שכל ההחלטות הקשורות באירוע היו מבוססות על אינטואיציה, החליטו בני הזוג שעל האירוע להתקיים בקיץ וחבל להמתין שנה שלמה רק בכדי לקיים אותו בעונה המתאימה. בני הזוג לקחו החלטה אמיצה: לארגן אירוע תוך חודשיים, ובכדי להצליח לעשות זאת בזמן ומבלי לבגוד באינטואיציות שלהם, פנו השניים לאנשי המקצוע הנכונים. 

 

 

 

 

כך הפכה חצר אחורית סטנדרטית וביתית לתפאורה המושלמת לאירוע וכללה מתחם קבלת פנים, אזור ישיבה, רחבת ריקודים וחופה - תוך שמירה על ציוויון החצר וההווי הביתי, כך שהמקום עדיין ירגיש חמים ובלתי רשמי.

 

 

 

 

 

יום למחרת, כשכל מלאכת המחשבות הזו נארזה והחצר חזרה לייעוד המקורי שלה, קמו נועה ויונתן עם התחושה שאולי כל זה היה רק חלום.

 

 

 

 

 

נועה ויונתן המקסימים, היום שלכם בהחלט נראה גם לנו חלומי. תודה רבה ששיתפתם אותנו ואפשרתם לנו לקחת חלק בחלום המתוק שלכם!

 

※ ※ ※

 

מקום האירוע: חצר הבית של ההורים

קייטרינג: מעשייה

שמלת כלה: אלון ליבנה

נעלי כלה: fly london

איפור: רותם גדליה

שיער: מספרת שאפה, שוק הפשפשים ביפו

נעלי חתן: fly london

טבעות נישואין: יובל קריתי

צילום: שחר דרורי

הפקה ועיצוב: דרור גולן

די ג'יי: יובל לוים

מתנות לאורחים: נשיקות הום-מייד

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא