מתנות מושלמות לפסח: שתוכלו לקנות אונליין

01.04.19

בואו נדבר על מתנות לחג. מצד אחד, הן יכולות להפוך להיות משימה מנג׳סת שמצריכה כיתותי רגליים בשלל חנויות וקניונים והרבה פתקי החלפה. מצד שני, הן גם עשויות להיות הדבר הכי קליל וכיפי לרכישה ברגע שבוחרים אותן נכון - שזה אומר גם מתנה ממש מוצלחת, ואם אפשר שהיא תהיה כזו שניתן לרכוש מבלי לצאת מהבית, מה טוב.

 

 

אז איפה מוצאים את כל הטוב הזה? ממש כאן! כי ריכזנו במיוחד עבורכן לקט מתנות מובחר ומהמם לפסח הקרב ובא. ואם זה לא מספיק, אפילו יצרנו חלוקה לקטגוריות, בהן תוכלו למצוא מתנות להורים (שלכן או של הפלאס וואן), מתנות לבני או בנות הזוג, וכמובן, מתנות לעצמכן. של שנותר לכן הוא לבחור, להזמין ולחכות לסמס המיוחל מחברת המשלוחים. יאי!


main holiday

main holiday

1. רמקול בלוטות׳ נגד-מים שאפשר להדביק על קיר המקלחת (ולזמר כמובן) // 2. מצעים יפים הם תמיד, אבל תמיד קניה כיפית // 3. בקבוק מים שיקי שעושה חשק ללגום וללגום // 4.ניו באלאנס מושלמות שמגיעות בול בזמן לאביב // 5. שעון מוזהב ונצחי של הוגו // 6. נר מתוק-מתוק (ליטרלי)

 

main holiday

 

main holiday

7. נרות חמודים שמוקדשים לצמד האנשים האהובים עליכן (גרסת אבא, גרסת אמא// 8. היוש לכם סכיני מריחה מושלמים // 9. תודו שכשאתן חושבות על אגרטל כמתנה לא עולה בדעתכן הדבר ההורס הזה // 10. יש מתנה טובה יותר ממכונת קפה קומפקטית// 11. הספר שיוביל את ההורים שלכם כל הדרך אל מחוזות של בריאות

 

main holiday

 

main holiday

12. סלסלת מגזינים זהובה, שהשמועה אומרת שהיא באה ממש בטוב עם המגזין לכלות אורבניות // 13. תמיד כיף לקבל ספר, במיוחד כשהוא נכתב על ידי מישל אובמה // 14. חייבות פלנר לחתונה? בבקשה // 15. נעליים צהובות, אביביות וכל כך יפות של שני בר, שיכולות להיות הכי קול לחתונה // 16. מתנה קטנה לעצמכן שהיא בעצם מתנה לאייפון שלכן // 17. ספוג ורדרד לניקוי מושלם ומקיף של עור הפנים

מאת:כלות אורבניות