מתנה קטנה וירוקה

16.09.14

 

ערב החג מתקרב אלינו בצעדי ע-נ-ק וזה בהחלט הזמן לשתף אתכן בכל אותם הדברים שאנו נהנות להיתקל בהם ביומיום. הפעם מדובר בצמחים ירוקים יפיפיים, ״סוקולנטים״, ואם בשלב הזה אתן שואלות את עצמכן ״סוקו-מה?״ אז הגיע הזמן לערוך עימם היכרות רשמית!

 

 

 

הסוקולנטים החביבים הם למעשה צמחי מדבר, ממש כמו חברינו הקקטוסים, וגם הם מגיעים במגוון עצום של צורות פיסוליות. יתרונם הגדול הוא בדרישותיהם הצנועות לגבי משטר השקייה, מה שבהחלט עשוי להרגיע את כל מי החושש מגידול צמחים על סוגיהם השונים.

 

 

 

מבחינתנו, עציצי סוקולנטים הם המתנה האולטימטיבית, בין אם היא מתקבלת עם סיום החתונה או אפילו במעמד אירוח של חג. כל אורח שיקבל אותם לידיו, ללא ספק ייזכר באירוע שהיה שוב ושוב, בכל פעם שיגש להביט בעציץ הירוק שלו. על שולחן העבודה של אחת מאיתנו דרים חודשים רבים זוג סוקולונטים מתוקים ומשמחים - תענוג ירוק לעיניים!

 

 

 

אז כיצד ניתן לרכוש את הסוקולנטים ועל הדרך לעשות מעשה טוב עבור מישהו אחר? ניתן להשיגם בכל משתלה אך מצאנו עבורכן את הפתרון האולטימטיבי! בסמוך לגן האירועים ״הנחלה״ נמצאת סדנת השקמים. שם מכינים עציצי סוקולנטים יפים באהבה רבה חניכים בעלי מוגבלויות אשר מגיעים למקום מידי יום ביומו, ומעניקים תשומת לב לכל עלה ועלה. הפעילות בסדנה מאפשרת את השתלבותם בחברה, ולכן כל עציץ שכזה מהווה תרומה אדירה לקהילה ומתנת תשומת לב מו-שלמת בעבורכן ובעבור האורחים שלכן. אנחנו בהחלט ממליצות!

 

 

צילום: כתם אור

 

כמה חביבה עלינו התקופה הזאת בשנה, כשהבית עתיד להתמלא בגלויות של שנה טובה, צנצנות דבש, תפוחים וים של מתנות המעלות חיוך ענק על הפנים. מתרגשות לקראת בואו! גם אתן?!? 

מאת:כלות אורבניות