מתחת לשמיים: מצעד החופות הכי יפות

13.10.16

תרשו לנו לפתוח בהגדרה מילונית מתוך מילוג, המילון העברי החופשי ברשת:

 

חוּפָּה - נקבה

1. יריעה שנפרשת מעל; כיפה. "המטיילים ישנו תחת חופת הכוכבים."
2. טקס הנישואין היהודי. "איחרתי לחתונה והפסדתי את החופה."
3. יריעת בד הנמתחת בין ארבעה מוטות שמתחתיה עורכים את טקס הנישואין היהודי

 

מבחינה טכנית, חופה היא סעיף מספר שלוש: יריעת בד אחת, ארבעה מוטות וזוג נרגש שמשנה סטטוס. מבחינה אמוציונלית, לעומת זאת, חופה היא הרבה יותר מזה; מדובר ברגע השיא של יום החתונה ובמובן עמוק, זה גם רגע השיא במערכת היחסים שלכן ושל בן הזוג (עד ללידה של הילד הראשון, אבל זה כבר נושא ל- 9instyle).


ברוח חגי תשרי, לא יכולנו שלא לחשוב על הדמיון בין סוכה לחופה ומאחר וערב החג חל ביום א', נדמה לנו שאין הזדמנות טובה מזו להציג בפניכן את מצעד החופות הכי יפות שהצטברו אצלנו לאחרונה - ולאפשר לכן לא רק לשאוב מהן השראה, אלא גם לקחת כמה דקות כדי לחשוב על החופה שלכן, מה היא מייצגת עבורכן ואיך הייתן רוצות לחוות את רגע האיחוד הזה. בואו נצא לדרך...

 

פורחים ביחד: החופה של רותם ותמיר
אנחנו סאקריות של פרחים, במיוחד כשנעשה בהם שימוש חכם ואלגנטי - כמו בחופה היפהפייה של רותם ותמיר; השניים נישאו בבאר של סבא, לוקיישן מושלם שמספק חופה חיצונית יפהפייה ופורחת, לה הם הוסיפו טאץ' קטן בצורת שביל עלי כותרת לבנים. התוצאה הסופית, כמו שאתן יכולות לראות, היא חופה מלכותית אך אלגנטית, שבהחלט ראויה למקום של כבוד במצעד החופות שלנו.

 

רותם ותמיר2

(צילום: מורן מעיין)

 

רותם ותמיר1

(צילום: מורן מעיין)

 

מלאת אהבה: החופה של דניה ודניאל
אנחנו אוהבות חופות שיש מאחוריהן סיפור מיוחד - וכזו היא החופה של דניה ודניאל: לפני החתונה, האמהות של בני הזוג החליטו להכין להן הפתעה. הן חילקו 28 ריבועי בד לבני משפחה וחברים וביקשו מהם לכתוב לשניים ברכה. לאחר מכן הן תפרו את כל הברכות יחד, אם הכלה רקמה את השמות של בני הזוג במרכזה ואבי החתן ערך סרט קצר על הפרויקט המקסים הזה, שהוקרן כמה דקות לפני הכניסה לחופה. מרגש, לא?

 

דניה ודניאל1

 (צילום: הדס פרץ)

 

דניה ודניאל2

 (צילום: הדס פרץ)

 

עטופים בברכות: החופה של הללי ואלון
גילוי נאות: הללי היא מנהלת התוכן של הבלוג-מגזין שלנו שלפני 4 חודשים נישאה לבחיר לבה, אלון. הם חגגו את אהבתם בחתונה קטנה ומעוצבת בשדות עמק יזרעאל ואחד האלמנטים שהיו הכי חשובים להם במסגרת יום החתונה היא החופה ומה שהיא מסמלת. הללי חלמה על חופה רקומה ומיוחדת אבל מאחר ואין בקרב בני משפחותיהם אף אחד או אחת שיודעים לרקום, הם פנו לשתיים רוקמות.
בתהליך משותף נבחר עיצוב החופה היפה שלהם, הכולל מרכז ובו שמות בני הזוג ותאריך החתונה ומסביבם 7 מילות ברכה שבחרה הכלה. בפאות החופה נעשה שימוש ברקמות דמויות פרסה ממפות הונגריות ואימרת החופה מקושטת בגימור תחרה עדין. התוצאה הסופית היתה חופה מינימליסטית אך מרגשת, אותה בני הזוג מתכוונים להוריש הלאה במורד הדורות, עד שהיא תתמלא בשמות רקומים של זוגות טריים מהמשפחה שיקימו.

 

gallery2

(צילום: שני צדיקריו)

 

gallery

(צילום: שני צדיקריו)

 

בוהו שיק במיטבו: החופה של מאי ורן
בוהו שיק הוא טרנד ששולט ביד רמה בעולם החתונות זה זמן והוא בא לידי ביטוי בכל מיני דרכים יצירתיות ומעניינות. החופה של מאי ורן היא דוגמא ליישום מקסים של הטרנד הענוג הזה, באמצעות לוכדי חלומות שמשמשים כאלמנט דקורטיבי שמוסיף יופי ועניין לחופה. אנחנו אוהבות גם את המשמעות מאחורי הבחירה הזו: מה היא חופה אם לא רגע חלומי בזמן?

 

מאי ורן2

(צילום: רובי אהרון)

 

מאי ורן1

(צילום: רובי אהרון)

 

צבעונית ושמחה: החופה של מרינה ומשה
לאור העובדה שהכלה היא בעלת המותג מרוסלה שמשתייך לפינצטה שלנו, ידענו שהחתונה של מרינה תהיה מהממת, רק לא תיארנו לעצמנו עד כמה. נושא החתונה היה פיאסטה מקסיקנית והוא בא לידי ביטוי כמעט בכל אספקט - בין היתר גם בחופה שהיתה מלאת חיים, קישוטים וצבעוניות. בעינינו זו דוגמא מעולה לכך שלמרות שלחופה יש כללי בסיס (ארבעה מוטות ויריעת בד) - עדיין אפשר לקחת את העיצוב שלה לכל מיני כיוונים יצירתיים וממש לא צריך לדבוק בעיצובי חופה קלאסיים.

 

מרינה ומשה1

(צילום: רותם להב)

 

מרינה ומשה2

 (צילום: רותם להב)

 

נוף עוצר נשימה: החופה של בר ואבנר

לפעמים, כל מה שצריך בשביל חופה בלתי נשכחת הוא נוף מדהים ושקיעה יפה - כמו שהוכיחו לנו בר ואבנר. הם נישאו בשעת בין ערביים על הר הגלבוע, באזור שמשקיף על כל עמק יזרעאל היפהפה. החופה שלהם היתה חופה ניידת קלאסית, אבל עם כזה נוף - מי צריך יותר?

 

בר ואבנר

(צילום: עדי פרץ)

 

פשוט אלגנטית: החופה של תמר ודניאל
תמר היא בלוגרית לייף סטייל שניחנה בטעם משובח, מה שבהחלט בא לידי ביטוי בכל פרט קטן של החתונה שלה ושל החתן דניאל. עם סידור פרחים יפהפה בצד השמאלי קדמי של החופה, עיטור טבעי על העמוד הימני ובד לבן ברקע, עיצוב החופה שלהם - כמו החתונה כולה - היה אלגנטי ומדויק. מוש!

 

תמר ודניאל

(צילום: חיים אפריאט)

 

קלאסית ויפה: החופה של רוני ודן
צבעוניות מעודנת, עיצוב קלאסי ומקסים וגם הבחירה בוורדים כאלמנט המרכזי הפכו את החופה של רוני ודן למועמדת שמוכרחה להופיע פה במצעד. אהבנו את הדרך בה עיצוב החופה התכתב עם כל שאר האלמנטים המעודנים והפרחוניים שקישטו את החתונה הזו והחופה היא ללא ספק הכוכבת הראשית באירוע.

 

רוני ודן2

(צילום: אורלי פרל ניר)

 

רוני ודן3

(צילום: אורלי פרל ניר)

 

רוני ודן1

(צילום: אורלי פרל ניר)

 

אז זהו זה, כלות יקרות, זה מצעד החופות המהממות שלנו. איזו מין חופה תהיה לכן? אם גם היא תהיה חופה מיוחדת ומקסימה, אל תשכחו לספר לנו עליה בטופס המקוון, או בעמוד הפייסבוק. נשיקות וחג סוכות שמח!

מאת:כלות אורבניות