מתחת לעץ הזית: חתונה קסומה ומשפחתית בחצר של ההורים

23.04.19

אנחנו מודות שאנחנו סאקריות של חתונות מקוריות שיוצאות מחוץ לקופסה, וכשהגיע הזמן של ההייסקול סוויטהארטס, מאיה ושחר, להתחתן, שניהם ידעו שהם לא הולכים להתאים את עצמם לתבנית הקבועה של סיורי אולמות, מדידות, טעימות וכו'.

 

gallery1
gallery1

הקונספט הייחודי של היום החשוב הזה עבר כחוט השני בעיצוב ההזמנות ובצלחות קרמיקה מיוחדות שעיצבה מאיה עם אותה גרפיקה כמתנת נדוניה.


gallery1

 

gallery1

 

אחרי הצעת נישואים ספונטנית בביתם (כשמאיה מכוסה צבע ושמן בעודה משפצת רהיט) היה ברור שמה שיוביל את היום המיוחד שלהם תהיינה המשפחתיות, הביתיות והיעדר היומרה.

 

לגבי לוקיישן, לא היה ספק מן הרגע הראשון שבית הוריה של מאיה יהווה את התפאורה המושלמת לאירוע והשניים ינשאו מתחת לעץ הזית העתיק שבחצר. מספר המוזמנים הצנוע שיקף את רצון הזוג לראות רק פרצופים מוכרים בקהל, ואחותה של מאיה, שהיא ממש במקרה מפיקת חתונות הופקדה על הניצוח.


gallery1
gallery1

 

הכלה, שהיא בעצמה מעצבת, יצרה את ההזמנות ואף את שמלת הכלה המגניבה והלא שגרתית שלה. ואם חשבתן שכאן נגמר העסק המשפחתי-יצרני – חשבו שוב! אימא של מאיה עיצבה את הכתובה וסייעה לה עם סידורי הפרחים בשולחנות ובפינות הזולה.


gallery1
gallery1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery1
gallery1
כלים ייחודיים ואקלקטיים מבית הוריה עיטרו את המתחם המקסים שנוצר לו בחצר ואת החופה עצמה עיצבו חברות של מאיה. DIY במיטבו, כבר אמרנו?

gallery1
gallery1
מי מכן שהמירוץ המטורף של תכנוני חתונה הוא לא בשבילה, יכולה  לדעתנו לקבל השראה רצינית מהחתונה הקסומה הזו. חברים, משפחה, בית - אלו היו המוטיבים שהובילו את האירוע הכיפי של מאיה ושחר שהרגיש יותר כמו מפגש חברי משולב עם ארוחת חג מורחבת והתהדר בסגנון קאנטרי שיק צנוע וטבעי.

gallery1
gallery1
בלי דרמות והתקפי חרדה, בלי תכנונים גרנדיוזיים והפקות ענק – הזוג המקסים הזה עשה את הדברים בדרך שלו והתוצאה הייתה אירוע שהוא מאה אחוז מאיה ושחר.

 

gallery1
gallery1

 

קרדיטים:
צילום סטילס: גיל ורון
קייטרינג: עץ השדה
צילום וידאו: אורי ותמר
הפקה: נועה שטריגלר
איפור: שמרית קוטר

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: נועה ברודצקי 

עיצוב אירוע, שמלת כלה, עיצוב שיער והזמנות: מאיה שטריגלר

טבעות: אגס ותמר, יעל לוין

נעלי כלה: עיצוב אישי אצל סנדלר, Keds

 

 

מאת:כלות אורבניות