מתוך המגזין: החתונה של כרמלה ואיתן

15.01.19

מאחורי כרמלה ואיתן מסתתרת אחת החתונות הכי הכי יפות שנתקלנו בהן Ever. הם התארחו במגזין שלנו, ועכשיו החלטנו להביא אותם הישר אליכן במימד נוסף, כדי שתוכלו לראות את הגרסה המלאה של החתונה שלהם. אנג׳וי!

 

cover

 

cover

מתוך הפינצטה שלנו
 

cover

 

הרגע בו ידעתם שנועדתם

 

איתן: ידעתי שכרמלה היא האחת והיחידה בשבילי ברגע מסוים מאד - כשראיתי אותה רוקדת ושרה בקולי קולות בבר התקליט בירושלים. החל מאותו רגע, היה לי ברור שיום יבוא וזו תהיה האישה שאיתה אתחתן.

 

כרמלה: כמה חודשים אחרי המפגש הזה, איתן אסף אותי וחברה נוספת בטרמפ. לאורך כל הנסיעה הוא הצחיק אותי בלי סוף, וזה היה הרגע שהרגשתי שנועדנו זו לזה.

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

החתונה

 

איתן: מבחינתנו, זו לא הייתה חתונה, אלא מסיבת אהבה לנצח. היה לנו חשוב שזו תהיה מסיבה מאוד אישית ושתייצג אותנו כמה שיותר. כמו כן, ניסינו שהמסיבה תתמזג באופן מקסימלי בתוך אווירת היקב ועמק האלה, לכן כל אורח שהגיע קיבל כוס יין ליד כבר עם כניסתו.

 

היקב הוא מקרה קלאסי של כל המוסיף גורע. השתדלנו לעשות כמה שיותר בעצמנו. כך, את סידורי הפרחים לשולחנות ארגנו יחד בצנצנות, את זרי הראש כרמלה וחברותיה סידרו יום לפני המסיבה, את סידור ותכנון המתחם עשיתי עם כמה חברים ואת קשתות האהבה לנצח הרכבתי בלילה לפני והפתעתי את כרמלה.

 

את הטקס שליווה את המסיבה המצאנו שנינו. ערכנו אותו לצד קשתות אהבה, כשאמא שלי הייתה המנחה, ההורים שלנו איחלו לנו איחולים ואנחנו דיברנו זו אל זה. בסוף הטקס, כרמלה הפתיע אותי כשהביאה שתי טבעות- הטבעת שלה מחנות באלנבי והטבעת שלי הייתה של סבא שלי. ושתיהן נשאו את החריטה ׳Soulmate׳.

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

הסטייל

 

כרמלה: את האאוטפיטים שלנו לא רכשנו בחנויות לבגדי חתן ושמלות כלה. את השמלה הפרחונית שלי רכשתי באינטרנט, התאמתי אליה תסרוקת אסופה וקלילה שהתכתבה עם הסגנון שלה ואיפרתי את עצמי, זה פשוט הרגיש לי הכי נכון.

איתן: בחרתי בחליפה כחולה-כהה, חולצה לבנה ופפיון עם איורים מיוחדים עליו, שיוסיף עניין.

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover

 

cover 

cover

 

cover

 

איחולים

 

כרמלה ואיתן: אנחנו מאחלים לעצמנו פרנסה, פוריות, הצלחה, אריכות ימים וכמובן, בית.

 

cover

 

cover

 

קרדיטים:

צילום: ג׳ן סלדקוב

הפקה: קים ביולו והזוג

מקום האירוע: יקב עגור

קייטרינג: קרידוס

בר: Todashe

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: מיטל שבח

שמלה: Net-a-Porter

נעלי כלה Numero13

חליפה: זארה

נעלי חתן: שופרא

עיצוב שיער: נעה מלכה 

מאת:כלות אורבניות