משפחה שמחה

21.03.14

 

יש שירים שפשוט עושים חשק לקום על הרגליים, להניע את המותניים ולרקוד, ללא כל סיבה מיוחדת. זה בדיוק מה שקרה לנו הבוקר והאחראי על הריקודים הספונטניים האלה הוא Pharrell Williams עם שירו המדבק ״Happy״, אותו השיר ששימש גם כפסקול לסרטון הוידאו של החתנים האורבניים מבית זברה. השיר הזה מזכיר לנו באופן מיידי את אווירת הפורים המשמחת שליוותה אותנו השבוע, אלא שלעיתים רבות אין כל צורך אמיתי בתחפושות וברעשנים, כי מספיקה רק מוסיקה טובה!

 

 

אז עצמנו את עיננו, התחלנו לרקוד לצלילי השיר ומצאנו את עצמנו במטע שקדיות, מסוג המטעים שצבעו את ארצינו בורדרדות משמחת. לפתע גילינו שאיננו לבד, כי הרי ידוע שכוחה של מוסיקה לחבר בין אנשים, ופגשנו שם במשפחתו המהממת של הצלם אלכסיי קודריק, הרוקדת גם היא בגרוב שאופייני רק לה.

 

 

אם המשפחה הזאת נראית לכן מוכרת, זה בוודאי בזכות צילומי ההיריון שחלק איתנו אלכסיי לפני כמה וכמה חודשים. בתקופה ההיא, הבייבי שלהם עוד הייתה בבטן אימה ואילו כעת, היא חלק מהחגיגה המשפתית כשהיא רוקדת עם שני ההורים הכי מדליקים שרק יכלה לבקש לעצמה.

 

 

ההשראה לסרטון הזה מגיעה מאתר הקרוי 24hoursofhappiness: אתר המציג במשך כל שעות היממה סרטוני וידאו של אנשים רוקדים ושמחים! את השמחה הזו הם מפיצים לכל עבר בזכות השיר המדבק, הריקודים השונים והאווירה יוצאת הדופן, שמורגשת היטב גם בקליפ של משפחת קודריק. מוזמנות להצטרף אלינו לצפייה בסרטון הבא, אנחנו בטוחות שהולך להיות לכן שישי שמח, כל-כך שמח!

 

 

♡♡♡

 

*צילום ועריכת וידאו: אלכסיי קודריק

מאת:כלות אורבניות