משפחה, יום המשפחה

10.02.13

 

צילומי היריון? כלות אורבניות? תגידו, אתן בטוחות שהגענו לבלוג הנכון? אז נאמר לכן שכן. כן, כן וכן! היום בדיוק, ה-10 בפברואר הוא היום בו מציינים את יום המשפחה, וכמו תמיד לא באמת חשבתן שנפסח על המאורע החגיגי, בדרכינו המיוחדת שלנו כמובן.

 

חתונה בעיננו היא האירוע האולטימטיבי, המסמל באופן רשמי את תחילת הקמתה של משפחה קטנה. המשפחה שלך ושלו, המשפחה שלכם. חשבנו רבות כיצד לציין את התאריך בבלוג, וכשראינו את צילומי ההיריון (ההורסים!) של הצלם אלכסיי קודריק, התשובה כבר היתה בידינו.

 

אנו שמחות להציג בפניכן את סשן הצילומים הבא, שמציג את אלכסיי ואשתו ההריונית, לנה, שבחרו לתעד את תקופת ההיריון בסדרת תמונות שתשאר חרוטה בליבם לעד. וכמו שציינו קודם לכן, אלכסיי בכבודו ובעצמו בחר לצלם את הסשן הזוגי שלהם. אז מה אתן אומרות על זה?!?

 

שאלנו את אלכסיי כיצד הוא, בתור צלם, מסתכל על סשנים כאלה ושמחנו לשמוע שמבחינתו מדובר בראש ובראשונה בסיפור אהבה. הוא מאמין כי זוהי הדרך הטבעית לצלם את המציאות החדשה, תקופה יפה כל-כך ומלאה באהבה… והבטן? הבטן ההיריונית תצוץ שם כבר בעצמה ותוסיף את הטאץ' שלה לעניין.

 

מאחלות לכן מכאן יום משפחה שמח, ויודעות שמסדרת התמונות הבאה אתן הולכות ליהנות ממש. ולכם, אלכסיי ולנה היקרים - נאחל מזל טוב על הקטנה שנולדה, בטוחות שזהו יום משפחה ראשון ומיוחד אצליכם!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צילום: אלכסיי קודריק

 

♥♥♥

מאת:כלות אורבניות