משוחררות: הפקת חג שני, שכולה חירות ופריחה

27.04.16

איזה חג מופלא היה לנו; בילינו עם המשפחה, אירגנו את הבית, עשינו סדר בניהול החתונה, קראנו ספרים ונשמנו את הטבע. אנחנו יודעות שלחזור לשגרה השוחקת זה לא תמיד פשוט (שלא לומר - מבאס), אבל מאחר והסופ"ש עדיין לפנינו, החלטנו שזה זמן נהדר לעוד טיפה של השראה עם הפקה מקסימה במיוחד לכבוד החג השני של פסח.

 

עיצוב שולחן

 

כולנו גדלנו על שיר הפסח בו מספר ילד על כך שמילאו את כיסיו באגוזים. בינינו, תמיד תהינו מה הקטע עם האגוזים - אבל היי, כל עוד הם כשל"פ, מי אנחנו שנתווכח? בכל אופן, אנחנו אוהבות עיצוב שמשלב את האלמנטים המזוהים עם החג ובעינינו השימוש שנעשה כאן בפירמידות, חול ואגוזים כאלמנטים דקורטיביים מרכזיים - הוא חכם ומעניין.

 

עיצוב שולחן לחג

 

דווקא החג השני, בו לא יושבים לקרוא את ההגדה, מביא עמו הזדמנות לערב משוחרר יותר בחיק משפחה או חברים. זו גם הרוח המנשבת מן התמונות שלפניכן - ושיכולה לשמש כהשראה אווירתית לשולחנות בחתונה שלכן.

 

esti gallery 3

 

עיצוב שולחן לחג

 

עיצוב שולחן לחג

 

עיצוב שולחן לחג

 

עיצוב שולחן לחג

 

 

פסח הוא חג של פריחה וחירות ובהפקה הזו גם השיער נהנה בדיוק משני אלה: המאפרת אסתי ביטון יצרה מגוון של תסרוקות שנראות נוחות מאוד - בין אם זו צמת זנב דג, שיער אסוף למחצה או תסרוקות צמות אסופה, ושילבה בהן בטוב טעם פרחים חיים ויפים.

 

esti gallery 8

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

גם האיפור פרי מכחולה הוא עדין, טבעי ויפה, ללמדכן שכדי להיראות זוהרות ביום הגדול שלכן, אתן לא זקוקות לשכבות על גבי שכבות של מייקאפ.

 

שמלת כלה

 

 אם יש בוהו שיק ישראלי, ככה הוא נראה; שמלות קלילות, בהן גם שמלה ייחודית עם נגיעות של צבע, חלל אורבני מעניין וסידורי פרחים המורכבים בעיקר מפרחים שניתן למצוא בטבע הים תיכוני שלנו. כל אלה יחד מתרקמים לכדי רקע משגע שמפאר כל קליק ופריים של זוג הצלמים שהצטרף לחגיגה, we are red הנהדרים.

 

תסרוקת כלה

 

שמלת כלה

 

esti gallery 20

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

שמלת כלה

 

עיצוב שולחן

 

עיצוב שולחן לחג

 

עיצוב שולחן לחג

 

עיצוב שולחן לחג

צילום: we are red

 

אנחנו לא יודעות מה איתכן, אבל אנחנו לגמרי מתכננות לנצל את סוף השבוע הקרוב עד תום לחגיגות ומילוי מצברי האנרגיות. ההפקה הזו עשתה לנו חשק לשבת לתכנן את עיצובי החתונה שלנו - או לכל הפחות, לצאת ולחפש פינה שקטה ופורחת, בה נוכל להניח את עצמנו, להירגע ופשוט לאפשר לטבע לתת לנו השראות חדשות. חג שמח כלות אורבניות יקרות שלנו!

 

קרדיטים:
איפור ועיצוב שיער: אסתי ביטון
צילום: we are red
לוקיישן, ריהוט ואביזרים: rusty

עיצוב וסידורי פרחים: ועדת קישוט  - מעצבות בשמחות 
שמלות כלה: לי קודו
דוגמנית: קרין אור שרעבי

 

מאת:כלות אורבניות