מרינה וגיא, 17.9.14

24.12.14

היא מעצבת חולמנית, שההשראה לוקחת אותה למקומות רחוקים בדימיונה - טיפוס רגוע שאוהב חמימות של בית. הוא רואה חשבון מסודר, שנהנה דווקא מהאפלוליות ומהרעש של הבארים. עד היום מרינה ולרי לא מבינה איך היא וגיא הפכו לזוג בכזו מהירות אבל כשזה נכון - זה פשוט נכון וכבר תוך שלושה חודשים, ארזה מרינה את הסטודיו שלה ועברה, יחד עם כל הפרפרים בבטן והלבבות בעיניים - לגור יחדיו עם גיא. בדיוק בנקודה הזו מתחילה גם האגדה שמוצגת בפנינו כעת...

 

mng1

 

 

הזמנת חתונה מקושטת בפרחים מיובשים... פשוט הורס!

 

 

 

אם שמה של מרינה נשמע לכן מוכר, אז לא מדובר בצירוף מקרים! מרינה ולרי היא מעצבת שמלות כלה סופר מוכשרת ומבטיחה - חלק מקהילת המפרסמים האהובה שלנו. רק לפני כמה חודשים כתבנו על קולקציית השמלות שלה, תוך שאנו עוקבות בדריכות אחר ההכנות לרגע חתונתה עם גיא.

 

 

 

גם תוך כדי ההכנות אפשר היה להבחין בהבדלים בין השניים: היא תכננה לה חתונת פיות, שנראית ומרגישה כמו מתוך סרט רומנטי, בעוד שגיא - בתור החלק הפרקטי יותר בזוגיות, חשב קודם כל על האוכל ועל האורחים. תוסיפו למשוואה גם את האזעקות שתפסו את מרינה שלנו בדיוק בזמן המדידות וקיבלתן שילוב מעניין ביותר - והרי זה כל הכיף.

 

 

 

אחח.. השמלה, ניתן לתמונות לדבר בעד עצמן - רק נוסיף שהיו שתיים כאלו וכמובן שהאחראית עליהן הייתה מרינה... כיף גדול להכין לעצמך את שמלת החלומות, נכון?

 

 

 

 

 

 

ברגע הפגישה, כל ההבדלים נעלמים ושני ההפכים פשוט נרגשים! האמת? גם אנחנו!

 

 

 

 

 

 

אז כמובן שהחוש האסתטי של מרינה איפשר לה להשקיע גם בפרטים הקטנים של העיצוב: מפות פרחוניות, ראנרים מקושטים בפסים, סידורי שולחנות ממוסגרים ועציצי תבלינים השלימו את התמונה וכעת... קדימה, לחופה.

 

 

 

 

גם את הצלמת אלה אוזן, הכירה מרינה עוד בזמן צילומי הקולקציה שלה ואז היה לה ברור שהיא ורק היא תהיה אחראית על תיעוד החתונה, מבעד לעיניה של פייה. 

 

 

 

שובל ארוך... ממש כמו מתוך אגדה.

 

 

 

את ה-Fairytale ending של החתונה האורבנית הזו, אנו זוכות לקבל באמצעות הסרטון של LUMA שממחיש איזה ערב נפלא זה היה...

 

 

מרינה וגיא היקרים, כמו לדפדף באגדה - פרק אחר פרק, תמונה אחר תמונה - כך גם נהנינו להכיר אתכם.

 

קרדיטים

 

מקום האירוע: שרונית גן אירועים

עיצוב: ארנונים
קייטרינג:רפאל כהן

מוסיקה: Eskimo Dj'S
צילום סטילס: אלה אוזן
צילום וידאו: Luma video goodies
שמלה: מרינה ולרי
איפור: תהילה גוטליב
עיצוב שיער: אוהד דגן
תכשיטים: איה תכשיטי שיער- איה בן יעקב
הזמנות / מיתוג: מרינה ולרי
חליפת חתן: IZAK MEN'S WEAR

 

 

 

מאת:כלות אורבניות