מריה ועופר, 8.1.15

22.03.15

יש זוגות שעבורם פוסטים שכאלה הם בגדר סגירת מעגל... זוגות שנעזרו בבלוג-מגזין האהוב שלנו בכל אחד מהשלבים של תכנון החתונה: במדור "חתונות אורבניות" להשראה, במדור העיצוב לרעיונות יפים ובפינצטה לצורך איסוף אנשי המקצוע הטובים ביותר, עד שלבסוף נרקמה לה החתונה שלה הם תמיד קיוו ולכן כעת, זה רק טבעי לארח אותם אצלנו כדי שיספקו השראה לזוגות הבאים בתור.

 

 

 

 

 

 

 

מריה ועופר הם דוגמא לזוג שכזה, אלא שמדובר עבורם בסגירת מעגל כפולה שהרי השניים אוהבים זו את זה כבר למעלה מעשור, מאז כיתה יב' למעשה. הם מכירים זו את זה עוד לפני, מגיל חטיבת הביניים אז פיתחו ביניהם ידידות אמיצה אשר עם השנים התהוותה לכדי סיפור האהבה בו אנו פוגשים כיום.

 

 

 

 

 

 

 

מתי הגיע הרגע הנכון להציע נישואין? בני הזוג מספרים לנו שזה ממש לא היה עניין מלחיץ עבורם. מאחר שהשניים כבר הספיקו לעבור כל מיני תחנות שונות בחייהם המשותפים והנפרדים, הם ידעו שחשוב להם לטייל ופשוט ליהנות זו עם זה עוד בטרם יגיע הפרק הבא בחייהם.

 

 

 

 

 

הזמן המתאים נבחר במהלך טיול בים המלח, בעת שטיפסו למצדה בשעות הזריחה. כשמריה עצמה את עיניה ופקחה אותן שוב - הופיעה למול עיניה הטבעת וכך, למרות שהשניים נמצאים כבר למעלה מעשור זה עם זו - היה מדובר בהפתעה גדולה.

 

 

 

 

 

הטיפ של מריה ועופר היא לקחת הכל באיזי עד כמה שניתן והם גם מוסיפים שמימוזה על הבוקר בהחלט מסייעת להשתחרר ולשמור על מצב הרוח.

 

 

 

 

 

 

 

מריה ועופר היקרים, הגישה שלכם ללא ספק הפכה את יום החתונה למה שהוא - יפה והכי שלכם שרק אפשר.

 

קרדיטים

מקום האירוע: בקתה ביער

מוסיקה: די. ג'י גלעד מטרני משבלול
צילום סטילס: ליאור והדס צלמים
שמלה: פלורה
איפור ועיצוב שיער: מורן לוין
טבעות: שפר יהומים
נעלי חתן: גוסטו
תכשיטים: מגנוליה
חליפת חתן: גוסטו
עורך טכס: הרב רונן לוביץ
מתנות לאורחים: עציצי פרחים

מאת:כלות אורבניות
תגיות: