מרב ואבישי, 19.9.14

14.02.15

להתחיל את היום, לפקוח את העיניים ולגלות את נופי הכנרת מביטים בנו בחזרה. לאחרונה אנו מבקרות יותר ויותר בצפון באמצעות הבלוג-מגזין שלנו ואיך אפשר שלא? כל קפיצה כזו מרגישה לנו כמו ביקור קרוב-רחוק בחו"ל. גם הדייט הראשון של מרב ואבישי לוקח אותנו ללב לבו של הטבע. אם אנחנו בעיר רגילות לכך שדייטים מתקיימים בבית קפה או בפאב, הרי שהצפון מכתיב קצב שונה לחלוטין גם בחיי האהבה...

 

 

 

 

 

הלוק העדין-עדין של מרב ביום חתונתה כבש אותנו לחלוטין: שמלה נשפכת עם כתפיות מפוסלות הנראות כמו גבעולים, איפור רך - נוכח ועם זאת עדין גם הוא יחד עם תסרוקת אסופה שנעטפה בפרחים קטנים, גם הם עדינים ומתאימים לתמהיל כמובן.

 

 

 

 

 

 

 

 

הופעתו של אבישי לעומת זאת, הייתה סופר קלילה וממש מתאימה לאזור, לתחושה ולאווירה הקיצית שעולה מן התמונות: מכנסי ברמודה קצרים, חולצת פשתן מכופתרת ומעליה וסט בהיר. החתנים האורבניים שלנו ללא ספק מוכיחים שגם הם יודעים להעיז ולהתנסות.

 

 

 

 

 

 

אם כבר מדברים על תעוזה, אז גם הצעת הנישואין של אבישי למרב הייתה ערמומית במיוחד: הוא ביקש ממנה להצטרף לביתו של אחד החברים הטובים ביותר שלו, לאחר שסיפר לה שהחבר עומד להציע נישואין לבת זוגו. לאחר בוקר שלם של תכנונים, הלכה מרב לסידוריה ושבה כעבור כמה שעות כדי לראות כיצד הכל הסתדר לקראת אותה הצעת נישואין מרגשת. במעמד הזה בדיוק גילתה מרב שהיא למעשה זו שעומדים להציע לה, כמה מרגש!

 

 

 

 

 

 

כעת אנו מוכרחות לחזור ולדבר על האורח הכי נוכח בחתונתם של מרב ואבישי, הלא הוא הנוף - נוף ימה של הכנרת. עבור בני הזוג אמנם מדובר בעניין שבשגרה, אך אנו פשוט לא יכולות להסיט ממנו את המבט: שדות, פרדסים, ים גדול וכחול - ובועות סבון שמתעופפות להן ברקע... אושר גדול להינשא במקום שנראה ומרגיש כמו גלויה, אז זה לא ממש מפתיע שבסיום האירוע, מרב ואבישי החליפו לבגדי ים וקפצו עם כל האורחים לרחוץ במים המרעננים, שהרי זה בדיוק מה שהיינו עושות אנחנו גם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כמה כיף לקפוץ לביקור מרענן בכנרת בשיאו של הקיץ, תודה מרב ואבישי על ההזדמנות המיוחדת!

 

קרדיטים

 

מקום האירוע: חוף גרין בכנרת

עיצוב: אירה קפאופמן והכלה

מוסיקה: מור דהרי
צילום סטילס: ליאור והדס
צילום וידאו: רונן גולדשטיין
שמלה: אלון לבנה
איפור ועיצוב שיער: קתרין כהן
טבעות: כלה- ענת פרז, חתן-ג'קסון
נעלי כלה: רוני קנטור
נעלי חתן: זארה
הזמנות / מיתוג: הכלה
אקססוריז: ארנונים
חליפת חתן: זארה

 

מאת:כלות אורבניות