מצעד השמלות לשנת תשע"ה

13.09.15

אם יש תוכן שאנו יודעות שאתן אוהבות אבל ממש אוהבות הרי שמדובר בכל מה שקשור בשמלות והאמת? אנו ממש מבינות אתכן, שהרי השמלה שלבסוף עוטפת את גופכן היא זו שמכתיבה את הופעתכן ובמונחים רבים גם את הטון של האירוע, שהרי ללא ספק את השמלה של הכלה לא שוכחים.

 

 

במקביל לחשיבותה, גם המגוון של השמלות הוא גדול, מה שאומר שבהתאם לכך גם הדילמה רבה ואנו יודעות שאתן מחפשות בכל העת את ההשראה לשמלה, ה-שמלה שתהיה האחת שלכן. אז כמובן שכמו תמיד גם אנו נרתמות לעזרה ומספקות לכן הפעם שפע של השראה מהממת מלווה בכלות מהממות אפילו יותר. אחרי שסקרנו את מצעד הטרנדים, הגיע הזמן לגעת בנושא החם הבא: שמלות!

 

שמלה של גדי אלימלך, צילום: נעה מגר

 

שמלת הכלה של שרון, צילום: נעה מגר

צילום: נעה מגר, שמלה: גדי אלימלך

 

השמלה של שרון הייתה מדליקה ומרעננת, בדיוק כמו הכלה עצמה וכמו כל יום חתונתה עם ניב, אהבנו את הדיטיילים המעניינים בדקולטה, שנראים הן מקדימה והן מהגב - ונותנים פאנץ' מעניין לשמלה נקייה ויפה.

 

שמלה של מיטל ז'אנו, צילום: אמיר חזן

 

השמלה של שירה, צילום: אמיר חזן

צילום: אמיר חזן, שמלה: מיטל ז'אנו

 

השמלה של הכלה שירה היא מרהיבה, פשוט כך. עם שרוולים מפוארים כאלה, לא פלא ששירה נהנתה ממנה כל כך ואהבה להושיט את ידיה כדי שאפשר יהיה להתפעל ממלוא האפקט.

 

שמלה שהוזמנה ממודקלות', צילום: LUZ

צילום: LUZ, שמלה: מודקלות'

 

נעה הזמינה את שמלת הרטרו החלומית שלה מהאתר מודקלות', איזה שיחוק! יחד עם חצאית תחתית בצבע סגלגל, היא פשוט נראית כמו כוכבת הוליוודית!

 

שמלת הכלה של ליה, צילום: בן קלמר

 

שמלה בעיצובה של נועה הלינגר

צילום: בן קלמר, עיצוב: נועה הלינגר

 

אנו לגמרי מאוהבות בשמלה של הכלה ליה, עם העיצוב הכל כך מזוהה של נועה הלינגר. רקמות פרחים, עיבודי תחרה, שסע גדול ומרשים - שמלה שכולה וואו.

 

שמלת הכלה של וונדי, בעיצובה של ליז מרטינז

צילום: טלי ודבורה, שמלה: ליז מרטינז

 

השמלה של וונדי היא פשוט Stunning והיא עשתה את כל הדרך אלינו מעבר לים, שכן מדובר בשמלת מעצבים של ליז מרטינז. יש לה חלק עליון מתוכשט וחלק תחתון קליל וקצר - ובהתאם לכך שילבה אותה וונדי בחכמה עם סנדלים, של שאנל!

 

שמלת הכלה של שני, בעיצובו של אלון ליבנה

צילום: LUZ, שמלה: אלון ליבנה

 

השמלה של שני היא גלאם טהור: חלק תחתון נשפך וארוך, לצד חלק עליון סופר מתוכשט עם משחקי שקיפות. שני הלכה על הלוק הזוהר עד הסוף עם גלים הוליוודיים וחיוך כובש.

 

שמלת הכלה של עדי, בעיצובו של שמעון דהן

צילום: אלכסיי קודריק, שמלה: שמעון דהן

 

השמלה של הכלה עדי הכי מתאימה ללוק שלה: היא מבליטה את הקעקועים ואת הפיגורה הנהדרת שלה - וגם את הסטייל הלא שגרתי. אין ספק שזו שמלה יפיפייה אך גם אחת שלא פוגשים כמוה בדרך כלל, עם משחקי שקיפות אמיצים ואמירה אופנתית מהממת.

 

שמלת הכלה של ספיר, בעיצובה של ליהי הוד

צילום: People photograpy, שמלה: ליהי הוד

 

שמלת התחרות של הכלה ספיר היא שיא הרומנטיקה והרוך לדעתנו, יש בה כל כך הרבה בד ועיבודים מעניינים - ועם זאת היא נראית הכי אווירירית וכיפית, שילוב אהוב תמיד.

 

שמלת הכלה של יוליה, בייבוא אישי מחו"ל

 

שמלת הכלה של יוליה, צילום: עמרי אילת

צילום: עמרי אילת, שמלה: ייבוא אישי מרוסיה

 

אם יש שמלה שעוררה המון עניין בבלוג-מגזין, הרי שזו הייתה השמלה המרהיבה של יוליה ואיך בעצם אפשר שלא? יוליה נראית בה כמו נסיכת דיסני!

 

שמלת הכלה של יואנה, צילום: אמיר חזן

צילום: אמיר חזן, שמלה: נתפרה בחו"ל

 

עוד שמלה שגרמה ללסת שלנו להישמט היא שמלתה של הכלה יואנה, שאפילו בצילומי שחור-לבן מילאה את הלב בכל צבעי הקשת.

 

כלות אהובות, ספרו ושתפו אותנו, לאיזו מבין השמלות הכי התחברתן?

מאת:כלות אורבניות