מצעד הלוקיישנים לשנת תשע"ה

13.09.15

לפני כמה שבועות הוזמנו לשידור בערוץ 2 כדי לדבר על נושא מסקרן במיוחד: לוקיישנים מיוחדים לאירוע.

 

הכוונה ללוקיישנים שהאירוע בהם נוצר לרוב מאפס, לוקיישנים שלא אמורים לשמש כמקום לאירועים ביום יום אבל הופכים לבסוף למקום מרהיב, עד שממש קשה לדמיין איך הוא נראה רק יום קודם.

 

 

את הלוקיישנים הללו בוחרים עם המון דימיון ועם הדרכה קרובה מאנשי מקצוע מעולים, שזוהי בדיוק ההתמחות שלהם, לזהות פוטנציאל ולממש אותו.

 

הרומן עם הלוקיישן מתחיל לרוב חודשים לפני, שהרי הרבה פעמים יש צורך לעשות לו אדפטציה כמקום לאירוע, מה שאומר לסדר, לעבד את הקרקע ואפילו לשתול פרחים כדי ליצור בדיוק את הלוקיישן החלומי, כחומר ביד היוצר.

 

אז אחרי שסקרנו את מצעד הטרנדים ומצעד השמלות, נותר לגלות אלו היו הלוקיישנים הכי הכי עוצרי נשימה מתוך השנה האחרונה, מוכנות?

 

 

השקדיות של בשמת וניצן, צילום: עדי פרץ

 

אחד הלוקיישנים המושלמים ביותר שבהם נתקלנו לקוח הישר מתוך הצילומים המקדימים של בשמת וניסן, מוקפים בשקדיות היפיפיות. כל הסגלגל הזה בשילוב עם האדמה הירוקה והלחה של החורף שבדיוק מתחלף לו בעונת האביב. זה ללא ספק אחד הפוסטים הצבעוניים ביותר שקישטו את הבלוג-מגזין שלנו, בחסות אמא טבע.

 

 

טוני וזוהר בקיבוץ עין הנצי״ב, צילום: עידן חסון

 

במדשאות הקיבוץ בעין הנצי"ב התקיימה חתונתם של טוני וזוהר, מלווים בנופי ילדותו של זוהר החתן. כבונוס מיוחד, קיבלו השניים נופים בלתי נשכחים כרקע לצילומים, שגרמו לנו לתהות לרגע האם זה אכן תועד בארץ.

 

 

דבי וטוביה בים האדום, צילום: ג'ן סלדקוב

 

השנה ציפו לנו שתי חתונות הישר מהים האדום באילת וזו הייתה הראשונה שבהן, של דבי וטוביה, אשר התקיימה על גבי אוניה מפליגה, כן כן, הכי חתונת Getaway אבל בארץ!

 

 

מרב ואבישי על קו המים בכנרת, צילום: ליאור והדס

 

החתונה של מרב ואבישי התקיימה על רקע חופי הכנרת. החופה הלבנה גרמה לנו להחסיר פעימה על רקע כל הכחול המופלא הזה.

 

תום ודרור במצפה התת ימי, צילום: Tomas photography

 

החתונה האילתית השניה שלנו היא חתונתם של תום ודרור, שהצילומים המקדימים בה התקיימו במצפה התת ימי והחתונה כולה נראית כמו אירוע מדברי קסום.

 

 

עדי ואור, חתונה במוזיאון. צילום: יהל בטיטו ועדי בן שושן

 

חתונתם של עדי ואור התקיימה במוזיאון החצר הישנה, אחד הלוקיישנים הכי ייחודיים שפגשנו השנה בבלוג-מגזין. משטח שכלל לא מיועד לאירועים הוא עבר אדפטציה לחתונת שטח מושלמת, בהפקתו של עידו אדמון.

 

נועם וגיל, למרגלות הר תבור. צילום: יובל שמש

 

חתונתם של נועם וגיל התקיימה למרגלות הר התבור וכבר מהפריים הראשון זיהינו עד כמה היא עוצרת נשימה. בני הזוג שתלו בזה אחר זה את כל החמניות שקישטו את האירוע ובנו בעצמם את החופה, אז אין ספק שהתרגשנו גם לקרוא את הסיפור שמאחורי החתונה החלומית הזו.

 

הלוקיישנים הנפלאים מוכיחים שהשמיים הם הגבול וכשמתכננים הכל יחדיו, הופכים את האירוע לפרויקט של המשפחה והחברים - ונעזרים באנשי המקצוע המתאימים, אפשר להפוך מיקום לא שגרתי לחתונה יפיפייה.

 

מאת:כלות אורבניות