מעשה ב(יותר מ)חמישה בלונים

24.04.12

 

זוכרות את הפוסט "שקט, מצטלמים!", הפוסט בו דיברנו על שלל אקססוריז לצילומים? אז מסתבר שהפוסט הזה היה רק קצה קצהו של הקרחון. כל כך הרבה אקססוריז מדליקים, וביניהם כאלה שחייבים לקבל את הכבוד הראוי להם בפוסט משלהם. אז כפי שכבר יכולתן לתאר לעצמיכן, הפעם אנחנו הולכות לדבר על בלונים!

 

 

 

קשה לנו להעלות על הדעת שישנם אנשים שאינם אוהבים בלונים. מדובר הרי באלמנטים דקורטיביים פשוטים כל-כך, העשויים גומי ומלווים את כולנו כבר עשרות שנים. 

 

 

 

נסו לדמיין לעצמיכן את ימי ההולדת בתקופת ילדותכן, ואנו בטוחות שמהר מאוד תיזכרו שכן, היו שם בלונים. אז חשבו לרגע, מדוע שהם לא ילוו אתכן גם בשלב הצילומים המקדימים או בסשן זוגיות מדליק?

 

 

היופי באקססוריז הפשוטים הללו היא היכולת שלהם להוסיף צבעוניות וחיות לצילומים. כיום, אפשר למצוא מגוון אדיר של בלונים מכל הסוגים והמינים, בשלל צבעים וצורות. ניתן להתאים אותם בצורה מושלמת ומדויקת לאאוטפיט המתאים ולאווירה כולה: למראה רגוע יותר - בחרו בבלונים בגוונים בהירים ובצבעי פסטל נעימים, למראה נועז - השמיים הם בהחלט הגבול.

 

 

בכל שלב בצילומים, יוסיפו האלמנטים הללו קריצה חיננית. ובמקום לחשוש "רגע, אז מה עושים עם הידיים?", תוכלו לאחוז בהם, להשתעשע עימם ולהעביר אותם מיד ליד. פעם את, פעם הוא.

 

 

 

ואם כל זה עדיין לא הספיק בכדי לשכנע אתכן שמקומן של הבלונים איתכן דעו לכן שמנוכחותם הפיזית קשה להתעלם. הם ניחנו ביכולות פוטוגניות מהסוג הנדיר ולנו, לנו רק נותר לקנא... או להציץ בשתי חתונות אורבניות שגם בהן כיכבו בלונים, כאן וכאן!

 

♦♦♦

 

The image are taken from: Green weddings shoes, Brooklyn bride, Style me prettyThe knot blog

מאת:כלות אורבניות