מעשה בחופה

03.02.14

 

אם אהבתן את סרטון החתונה של הדר ואורן ואת החתונה האורבנית היפה שלהם, לבטח תאהבו את פרק הסיום שחותם את הטרילוגיה. כן, כן, הדר ואורן מתארחים אצלינו בבלוג-מגזין זו הפעם השלישית, והאמת? היינו שמחות לארח אותם שוב ושוב, כי מזוג כמו זה - אף פעם לא מספיק!

 

היום הדר ואורן שבים אלינו בכדי להתמקד בחלק המרגש ביותר בחתונתם, החופה. פעם אחר פעם אנו שבות ואומרות כי אנשים יצירתיים המשתפים את העולם בכשרונם, בסופו של דבר זוכים לקבל את אותה האהבה ואת אותו הכשרון בחזרה - וזה בדיוק מה שקרה להדר, חובבת DIY מושבעת, שקיבלה את אחת ההפתעות הגדולות בדרכה לחתונה: פרוכת חופה אישית שכולה אהבה ויצירה.

 

 

אם יש מי שתמיד אפשר לסמוך עליו ברגע האמת, אלה כמובן החברות הכי טובות - שמקשיבות, מפנימות וברגעים הכי בלתי צפויים גם מפתיעות. כך הפכה לה שיחה סטנדרטית שבמהלכה חלקה הדר את הלבטים בדרך לתכנון האירוע לתחילתו של מסע מסקרן הכולל בדים, טלאים ומחט אחת שמקשרת בינהם.

 

האחראית על המסע הזה הייתה ה-BFF, רחלי, שצפתה זמן קצר לפני כן בסרט ״מעשה בשמיכת טלאים״ וחיברה את ההשראה מתוכו לאותה שיחה אקראית, עד שכל הרבדים הצטרפו להם יחדיו לפאזל אחד ושלם. ואת מי ראתה רחלי בדמיונה? את הדר ואורן, עומדים מתחת לחופה כשמעליהם איחולים חמים ומחבקים.

 

 

בכדי לצאת למסע רתמה רחלי חברות נוספות לפרויקט, שכמובן הצטרפו בשמחה, וכשהוחלט היכן יתקיים האירוע ומה יהיו מימדיה של החופה - אפשר היה לצאת לדרך, לאתגר האמיתי: הן בחרו טלאים, עיצבו ורקמו, ולאחר מכן הרכיבו אותם אט אט לכדי פיסת בד גדולה ומעוצבת.

 

 

כשהגיע הרגע, עמדו הדר ואורן מתחת לפרוכת החופה המהפנטת, כשההתרגשות מכל הטלאים מעל ראשיהם, בעיצומה. כל פיסה ופיסה היתה שונה, כל אחת מהן הביאה עימו משהו אחד וכולן, ללא יוצא דופן - הצליחו ללכוד את מהותה של הדר, את מהות החברות המשותפת ואת היצירה שחיברה לה את הכול יחדיו.

 

צילום: אור זהבי

 

הדר ואורן, היה תענוג אינסופי לארח אתכם אצלינו ב״כלות אורבניות״. הזכרתם לנו עד כמה חשובה ויקרת ערך היא חברות אמיתית. תודה.

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: