מעשה בבקבוק ובכלה אורבנית

21.01.14

 

היה היתה לה כלה אורבנית אשר נתקלה בסיפור על בקבוק, ממש כאן בבלוג-מגזין שלנו. ומה קרה לאותו הבקבוק? הוא נצבע בספריי כחול וכך הפך לו ממיכל שקוף וחסר עניין למעוצב ואופנתי! ראתה הכלה כי טוב והחליטה שהבקבוק הזה מוכרח להמשיך איתה הלאה. לתמהיל כולו התווספו המעצבות הנפלאות מבית MOOD ויחדיו הן יצרו קונספט שלם כאשר במרכזו עומד אותו בקבוק צבוע, לבוש בבגדי החג. לעיתים, כלות יקרות, סיפורים הופכים למציאות: זה בדיוק מה שקרה לבקבוקים הצבועים, שהפכו לפתע בערב חג החנוכה לכוכבי העיצוב, כל זאת בהשראת פוסט ה-DIY הזה, אשר הופיע כאן לפני כמה חודשים ספורים.

 

בני הזוג אשר עומדים בבסיסו של הסיפור שלנו, הכירו בחנוכה לפני כמה שנים ולכן החליטו להינשא במהלך החג, כמה שנים לאחר מכן - סגירת מעגל מרגשת ומשמחת. אירוע שכזה דרש כמובן עיצוב מיוחד שידגיש אותו אפילו יותר ולכן בחרה הכלה בבקבוקים ובצבעוניות שלהם כבסיס, כך שמהם אפשר יהיה להתפתח עוד ועוד, בדיוק כפי שקרה לבסוף. כמובן שאותם בקבוקים לא נותרו בודדים במערכה, שהרי כאן נכנסו בנות MOOD לתמונה: עד מהרה הן בנו סביבם קונספט שלם, כזה שחוגג את הזוגיות המשותפת ואת חג החנוכה בעת ובעונה אחת, לצד פלטת צבעים נבחרת: כחולה-סגולה.

 

תמונות של קרובי המשפחה ושל בני הזוג ממסעותיהם השונים פוזרו להן בשתי עמדות שונות בכניסה לאירוע, שלטי עץ הזמינו את האורחים להיכנס ואילו בפנים ציפו להם סביבונים קטנים, שרשראות זהובות וכמובן גם הבקבוקים, אשר שודרגו באמצעות פרחים ודגלוני פשתן הנשאו את מספרי השולחנות. והתוצאה? היכונו היכונו, כי הרי היא כאן לפניכן… 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

האירוע הסתיים, הבקבוקים נארזו ואנחנו? עדיין מתמוגגות. מרגש לראות כיצד פוסט DIY אחד מעשה ידינו התגלגל לו הלאה והשתלב יפה כל-כך באירוע שכזה. זיכרו תמיד שהיצירתיות נמצאת שם, באמת נמצאת שם, בכל זמן ובכל מקום צריך רק לבחור בה!

 

קרדיטים

עיצוב: MOOD - תכנון ועיצוב אירועים

צילום: דויד בר סלע

לוקיישן: עלמה

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: