מעין ואור, 15.9.11

14.07.12

 

זוכרות את התמונה הירוקה שפתחה אצלינו את השבוע האחרון? אז רגע לפני שמגיע שבוע חדש אנו שמחות להכיר לכן את מעין ואור, זוג מאזור השרון שבחר להתחתן אי שם בגליל.

 

 

 

 

ולמה להתחתן רחוק כל כך מהבית? כשנה לפני חתונתם נכחו השניים בחתונה של חברים, שגם היא נערכה בצפון הארץ. הם התאהבו ברעיון החתונה בגליל, משהו באוויר הגלילי גרם להם לחוש אחרת, מעין חגיגיות ופשטות המשולבות זו בזו, אשר תאמו בדיוק רב את האווירה שחיפשו לחתונה הפרטית שלהם.

 

 

 

 

כשהגיעו לחאן הגלילי, מייד הרגישו שהם בבית. בנוסף, העובדה שיש בחאן מקום להלין הרבה אנשים, יחד עם המרחק הגדול מאזור המרכז (ממנו הגיע הרוב המוחלט של אורחיהם) וחתונה שנערכה בערב יום חמישי, גרמו לאורחים רבים להישאר ללון בחאן או בצימרים באזור, ובכך לזכות בסופ"ש גלילי ארוך.

 

 

 

 

את ההכנות והסופ"ש של החתונה עשו השניים ביחד עם המשפחה הקרובה (על הדודים והדודות, הסבים והסבתות, בני הדודים, האחים והאחיות כמובן) בקיבוץ כדרים. הם התארגנו במקום וחזרו לישון שם בסיום החתונה. גם את צילומי המשפחות והצילומים המקדימים ערכו במקום, רגע לפני שיצאו לכיוון החאן, תוך שהם נהנים מהירוק שעוטף ומאווירה פסטורלית ושלווה.

 

 

 

 

 

 

 

אל החופה צעדו השניים כשהם אוחזים ידיים ומחליפים מבטים אוהבים. במהלך טקס החופה הם השתמשו ביין בן 40 שנה שסבה של מעין ייצר בעצמו, מה שהוסיף להתרגשות ולסמליות של המעמד.

 

 

 

 

כשנסתיים הטקס, החלה המסיבה שנמשכה עד לשעה 5:00 בבוקר! כן, כן, 5:00 בבוקר! ככה זה כשהאורחים נשארים ללון במקום האירוע, אפשר להמשיך לרקוד, ולרקוד ולרקוד. מעין מספרת שבשלב כלשהו במהלך המסיבה, הם פנו לדי ג'יי שלהם, שיפסיק את המוסיקה, כי הם אינם יכולים לעמוד יותר על הרגליים. משם, הדרך למיטה היתה קצרה ביותר.

 

 

 

 

 

חושבות שבכך הסתיימה החתונה של השניים? טעות בידיכן. בבוקר שלמחרת קמו החתן והכלה שלנו, ביחד עם המשפחה והחברים לארוחת בוקר דרוזית שכללה פיתות על הטאבון, לבנה, חביתות, סלטים ובעיקר, הרבה מאוד קפה שחור. לאחריה, עזבו מרבית האורחים לכיוון המרכז, ואילו הזוג והמשפחה הקרובה נשארו בגליל להמשך החגיגות הפרטיות. מעין ואור סיפרו לנו שכולם כל כך נהננו מהאירוע האחר שחוו, שהם ממשיכים לבקש מהשניים לערוך חתונה נוספת בספטמבר הקרוב. אז מה אם הם כבר התחתנו, כך הם אומרים.

 

 

 

מעין ואור יקרים, אנו בטוחות שבקשות האורחים שלכם לאירוע חוזר מבטאות בדיוק את החוויה המיוחדת מהחתונה שלכם. כל כך כיף היה לנו לטעום מהיום שעבר עליכם. מאחלות לכם שנים רבות של אושר, שמחה והרבה משפחה וחברים טובים מסביב, גם כאלה שמוכנים להרחיק עד לגליל...

 

♠♠♠

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות:
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)