מעיין ונווה, 26.5.13

19.01.14

 

אחר-הצהריים טובים לכן כלות יקרות שלנו! האמת שהיום החלטנו שלא לבזבז אפילו רגע קטן אחד כי יש לנו כאן קרנבל נ-פ-ל-א, הקרנבל של מעיין ונווה, שפותח אצלינו את השבוע החדש. אתן באות?

 

 

 

 

כדי ליהנות מן האווירה, תחילה עליכן להכיר את הזוג שמתארח אצלינו: מעיין, מעצבת תעשייתית וגרפית במקצועה, הכירה את נווה, כלכלן אי שם לפני כ-12 שנה, שחלפו מאז במהירות רבה. במשך שנתיים למדו השניים באותה שכבה מבלי ממש להכיר זו את זה, עד למסיבה בה הצטלבו המבטים ובזכותה כנראה אנו זוכות לארח אותם עם חתונתם.

 

 

 

 

כשמכירים זמן רב כל-כך, יודעים בדיוק מהו התזמון המושלם לכל שאלה ותשובה: השאלה הנכספת עלתה לאוויר במהלך חופשה נעימה בארצינו, כשהיא עטופה בקופסה חגיגית ובתוכה סיפור מרגש - סיפור היכרותם. התזמון המושלם הביא עימו גם את התשובה המושלמת, ה״כן״ הגדול שיצא מפיה של מעיין.

 

 

 

בעוד בני הזוג החלו לתפור שלב אחר שלב את האירוע, המשיכה ללוות אותם פנטזיה קטנה: ליצור ערב בלתי שגרתי, קרנבל של ממש, כזה שמאפיין את החוש היצירתי של השניים ויאפשר לאורחים ליהנות מחוויה קצת אחרת אשר עומדת לשאוב גם אותנו היישר לתוכה.

 

 

 

הצילומים המקדימים התקיימו גם כן באותה אווירה, האווירה שייחלו לה כל-כך מעיין ונווה עוד בשלב התיכנונים והאירגונים. בני הזוג והמלווים הקרובים תועדו כשהם נהנים וצוחקים, ומצויידים בשלל פרופס ואקססוריז צבעוניים כדוגמת בלונים עגולים וגדולים, הנעליים הורודות של מעיין ועניבת הטורקיז של נווה.

 

 

 

 

במשך חודשים על גבי חודשים, הפך ביתם של הזוג שלנו לבית חרושת זמני, בו הם יצרו בעבודת יד ובאהבה רבה אלמנטים שונים ורבים: צנצנות מעוטרות באסימוני נייר, דגלונים, רוזטות ועוד, תוך שהם מקדישים תשומת לב לכל פרט ופרט, קטן וגדול כאחד.

 

 

 

 

 

את פניהם של האורחים בכניסה קיבלה עמדה אליה הוצמדו שלטים רבים שכיוונו לפינות השונות שציפו להם באירוע, כל פינה והסיפור המיוחד שלה. אחת הפינות עוטרה בתמונות של הזוג, בחישוקים ובאהילי נייר, פינה אחרת הציעה ממתקים צבעוניים ובפינה נוספת יכלו האורחים להצטלם כשהם מצויידים בשלל אבזירי צילום מעניינים. ביחד, חלום החתונה הצבעוני של מעיין ונווה הפך למציאות של ממש.

 

 

 

 

 

לאחר שטעמו האורחים מכל הפינות השונות באירוע, קיבלה אווירת הקרנבל הפוגה קטנה בדמותה של החופה. כמובן שגם הטקס עצמו התנהל בצורה הייחודית למעיין ונווה כמו הנדרים האישיים שכתבו והקריאו הם זו לזה… אתן ודאי יכולות לתאר לעצמיכן כמה מרגש זה היה. 

 

 

 

 

 

עם סיום הטקס, חגגו בני הזוג ביחד עם אורחיהם במסיבה שהרגישה כמו קרנבל אחד גדול, כשמעל ראשיהם סרטי נייר, קונפטי צבעוני ותחושה אמיתית של כיף. והתמונות, באמת שמדברות בעד עצמן.

 

 

 

 

 

מעיין ונווה, תודה על הטעם המתוק שהשארתם לנו בפה עם תחילתו של שבוע, פרק חדש ומרגש החל לאחרונה בחייכם ואנו שמחות שזכינו לקחת בו חלק ממש כאן, על גבי דפי הבלוג-מגזין שלנו. תודה!

 

♫♫♫

 

 

מקום האירוע: ירוק על המים

קייטרינג ובר: ירוק על המים

שמלת כלה: אסתר לוי

איפור ועיצוב שיער: טירן חמצני

תכשיטים: דנון

צילום סטילס: גדי סיארה

טבעות נישואין: ג׳קסון

עיצוב: מעיין, הכלה - במבי עיצוב אירועים

הזמנות ומיתוג: מעיין, הכלה

די ג׳יי: עידן גבריאל, זברה מוסיקה

מתנות לאורחים: תא צילום, רד צילום

 

 

מאת:כלות אורבניות