מעיין ואור, 6.5.12

05.08.13

 

את מעיין הכרנו לראשונה כשהציעה למכירה את נעלי ה-Melissa שלה ובכך הפכה לחונכת הרשמית של מדור ה"יד שנייה מכלה אורבנית" שלנו. מיותר לציין שאחרי ההיכרות הראשונה עם מעיין התאהבנו לא רק בנעליים האופנתיות שבחרה לעצמה, אלא גם בה - ככלה.

 

 

 

 

בעבר, הקדשנו פוסט שלם לכלות מקועקעות ומדליקות, ואנו סבורות שמעיין ואור (כן, גם החתן האורבני שלנו!) יכלו להשתלב בפוסט מן הסוג הזה בקלות רבה. והאמת, שזו רק אחת מהסיבות לכך שאנו נרגשות כל כך לארח אותם כאן היום.

 

 

 

אור, עובד כעיתונאי ומנגן בגיטרה (ציפור קטנה לחשה לנו שהוא גיטריסט סופר מוכשר!) ואילו מעיין בעלת תואר בארכיאולוגיה ובתולדות האומנות. השניים מגדירים את עצמם כאוהבים מושבעים של בעלי חיים וזוהי גם הסיבה שמעיין תמיד חלמה לקבל טבעת ורודה שעליה חתול, במסגרת הצעת הנישואין.

 

 

 

אז אמנם טבעת עם חתול היא לא קיבלה, אך ברגע האמת שלף אור מכיסו טבעת פלסטיק ורודה עם לב, בהמשך לבדיחה הפרטית של השניים. כחודש לאחר מכן ניגשו בני הזוג יחדיו ובחרו בטבעת אירוסין אמיתית שתתלווה כמובן לטבעת הורודה, המקורית.

 

 

 

 

חוץ מהנעליים השיקיות של מעיין, שרובכן כבר נתקלתן בהן במדור שלנו, הסגנון של השניים שבה את ליבנו, הרבה בזכות הקעקועים המדהימים המעטרים את גופם שתיפקדו כאקססורי לכל דבר. אפילו ההזמנה עוצבה בהשראת צבעוניותם של הקעקועים, כך שהאורחים בהחלט יכלו לדעת שמצפה להם אירוע כיפי ולא שגרתי.

 

 

 

 

ונעבור לתכנית האמנותית: כשאחד מבני הזוג הוא גיטריסט וחובב מוזיקה מושבע, הרי ברור לכן שהפלייליסט והבחירות המוזיקליות יקבלו מקום חשוב באירוע ואכן כך היה - השניים בחרו בלהקה שניצחה על הערב מבחינה מוזיקלית והיתה הצלחה גדולה.

 

 

ואם יש מוזיקה כמובן שיש גם ריקודים. אז כשהגיע הזמן לפזז על הרחבה, הנעליים המסוגננות של מעיין הוחלפו בנעלי VANS ורודות, שתאמו לנעליו של החתן. אחחח… איזו כלה!

 

 

 

 

מעיין ואור, תודה לכם שבחרתם לשתף אותנו באירוע שלכם. אנו שולחות לכם המון נשיקות וחיבוקים עד לסן פרנסיסקו על המים ומאחלות לכם הצלחה בדרככם החדשה! אין לנו ספק שהיא הולכת להיות מעניינת...

 

✼ ✼ ✼

 

מקום האירוע וקייטרינג: הגן השקוף

בר: ג'רמיס בר

שמלת כלה: אוה על קנרש

נעלי כלה: ויויאן ווסטווד ל-Melissa

איפור: מירב קאופמן

שיער: גיא שמואל

אקססוריז ותכשיטים: אוה על קנרש

בגדי חתן: אייזיק בגדי מעצבים

נעלי חתן: VANS

צילום: פריזמה

להקה: להקת ברמודה

הזמנות: עיצוב - אריק מון

עורך הטקס: גיל קופטש

מאת:כלות אורבניות