מעבר לפינה: הולנטיינס דיי

09.02.13

 

אז לא, הולנטיינס דיי עדיין לא כאן, אבל הוא ממש מעבר לפינה. ב-14 לחודש, הוא יחגג בחגיגות אהבה גדולות ברחבי העולם כולו, ואם גם אתן בעניין אין כמו להתכונן אליו קצת מראש ולרמוז רמיזות עדינות לחתן האורבני שלכן... שיידע להכין את עצמו.

 

 

כשאנו חושבות על הולנטיינס דיי, חג האהבה העולמי, מייד עולות בראשינו תמונות של פרחים, המון פרחים יפים ורעננים, שתמיד משמחים את ליבנו. גם ביום חול ועל אחת כמה וכמה ביום שהוא כולו יום של אהבה.

 

נועה וריצ'רד מ-BLOESEM, צמד כשרוני שכבר יצא לכן להכיר, יצר לכבוד החג זר פרחים מיוחד במינו וכמובן בחר לשתף אותנו בו, כדי שכולנו נוכל להנות מן היופי הזה.

 

 

הפרחים המרכיבים את הסידור כוללים ורדים בשני צבעים, ליזיאנטוסים ורודים ומנתורים בגווני ורוד וסגול. הסידור מונח בכלי פח לבן ומקסים (שלבטח נמצא לו שימוש לכשינבלו הפרחים), וממנו משתלשלים גדילים בצבע ורדרד.

 

 

 

ואם כל היופי הזה עדיין לא שבה את ליבכן במאת האחוזים, אנו בטוחות שכרטיסי הברכה היפיפיים שמצורפים לכל סידור וסידור - יעשו זאת באופן מיידי. מדובר בכרטיסי ברכה מיוחדים של חברת פפאיה, שאתן פשוט חייבות להכיר. חייבות!

 

 

מה אתן אומרות, הרמיזות יעבדו? החתן האורבני שלכן יבין את הרמז הדק? גם אם לא, אתן מוזמנות לפנק את עצמיכן בולנטיינס דיי הקרב ובא. אנחנו תמיד בעד פינוקים אישיים, אם הם לא מגיעים ממקורות אחרים.

 

את הזר היפיפה הזה תוכלו להזמין מהחנות האינטרנטית של BLOESEM עד ליום שלישי, ה-12 לחודש, בכדי שיגיע אליכן בדיוק, אבל בדיוק בזמן.

 

צילום: ריצ'ארד יוחאם

 

מאחלות לכן יום שבת רגוע של אהבה,

טל והדר

 

 

 צילום: ריצ'ארד יוחאם

*כרטיסי הברכה כלולים במחיר.

**המשלוח הינו רק באיזור גוש דן.

מאת:כלות אורבניות