מסע אל העבר: קולקציית טבעות הוינטג' של הידרה

04.12.14

אם יכולנו להיכנס למכונת זמן ולבחור בתקופה אחת לבקר בה, היינו לבטח מכוונות את המתג לתל אביב של שנות ה-20': הרצפות המאוירות, ארכיטקטורת הארט דקו ובעיקר המון חלומות גדולים... אחח, כמה קסם היה בתקופה הזו.

 

את האווירה המדויקת הזו הצליחו לשחזר אדר ואדווה, בקולקציה של טבעות חדשות חדשות – אך עם קריצה לעבר. בכל טבעת כזו יש מבנה פיסולי שממש מזכיר את הארכיטקטורה של הימים ההם ואת הניקיון האסתטי שאפיין את המבנים, לצד ההקפדה על כל הדיטיילים הקטנים.

 

הקווים הנקיים והסימטריה מעניקים לטבעות טאץ' מודרני, בעוד כל העיטורים והפיתוחים השונים לוקחים אותנו הישר אל שנות ה-20': אל האופנה, האמנות והאדריכלות של התקופה.

בחתונות האורבניות שלנו, אנו רואות לעתים קרובות מחווה לעשורים הקודמים ונגיעות של רטרו בעיצוב האירוע. אז כלות שנראות כמו גלויה של פעם כבר יש לנו ומה חסרה להן? טבעת כמובן. אנו מאמינות שטבעות עם טעם של פעם, הן שידוך קלאסי לכל חובבות הוינטג' שמחפשות משהו קצת שונה.

 אם כבר דיברנו על ימי העבר, אז פעם גם היה אפשר למצוא בעלי מלאכה מסוגים שונים, שעסקו כולם במלאכת יד עדינה ומוקפדת. הזמנים עברו, האופנות התחלפו אבל כדי להתחבר לתחושה האותנטית הזו, החליטו בהידרה לייצר את הקולקציה גם כן בעבודת יד... כן, כן, הכי רטרו שאפשר!

כיף לפגוש בטבעות שמספרות לנו סיפור ומכניסות אותנו לתוך קפסולת זמן מעוצבת ושיקית במיוחד.

 

✦✦✦

עיצוב: הידרה

צילום: רועי מזרחי

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות:
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)