מסכות, רעשנים, שירים וריקודים!

16.03.14

 

אם נשאל אתכן מהו החג האהוב עליכן בשנה, סביר להניח שהתשובה ״פורים״ תעלה לא פעם וגם לא פעמיים. אחרי הכול, מדובר בחג כיפי וצבעוני, כזה שאפשר להפוך בו ליום אחד למישהי אחרת, להשתטות גם בלי כל סיבה מיוחדת ובאופן כללי להתחבר לילדה הקטנה שמתחבאת שם בפנים.

 

 

 

בנוסף לכל זה, פורים גם מזכיר לנו את אחד הטרנדים הלוהטים ביותר בעולם החתונות הישראלי, טרנד שמלווה אותנו מזה זמן מה וללא ספק הוא כאן בכדי להישאר: פרופס צבעוניים לצילומים. מדובר בתופעה שהחלה כמובן מעבר לים, באמצעות Photo Booth, שהוא למעשה תא צילום או רקע כלשהו המאפשר לאורחים להצטלם כשהם מקושטים באקססוריז עליזים וכך נוצרות להן תמונות מבדרות, כאלה שלא לוקחות את עצמן ברצינות רבה מידי.

 

 

הטרנד נראה כבר במלוא עוצמתו גם כאן בארץ, אך כלות רבות עדיין פונות אלינו כיוון שאינן יודעות כיצד להניח את ידיהן על אותם פרופס משעשעים. אז לכבוד החג החלטנו להרים את הכפפה המנצנצת שלנו וליצור בעבורכן קובץ פרינטבלס מפנק להורדה, כזה שיסייע לכן ליצור פרופס משלכן. תוכלו למצוא בו שפמים, פפיונים, שפתיים, מסיכות ועוד, כאלה שאפשר להשתעשע איתם עד דלא ידע!

להורדת הקובץ, לחצו כאן >>

 

את ההדפסה עצמה מומלץ לבצע בבית דפוס על גבי נייר כרומו-מאט (הנחיות מדוייקות מצורפות בקובץ להורדה), ולאחר החיתוך הידני להצמיד את הפרופס בדבק חם לקשית נייר מדליקה או שיפוד עץ אשר באמצעותו ניתן יהיה לאחוז בהם. מדובר בפרויקט DIY חביב וסופר-פשוט לביצוע, שמבטיח תוצאות המעלות חיוך גדול על הפנים.

 

 

ועכשיו לאחר שהדפסתן את הפרופס, אתן בוודאי שואלות את עצמיכן ״אז מה עכשיו? איך מכינים עמדת Photo Booth?״. האמת שאין כאן ממש חוקים וכל אחת יכולה לעשות כל מה שמתחשק לה: אפשר לבחור ברקע בד בהיר או צבעוני, לתלות סרטים מלמעלה למטה זה לצד זה, לרכוש מסגרות גדולות שהאורחים יוכלו להחזיק בין ידיהן ואפילו לאחוז בפרופס סתם כך, ברחבת הריקודים או בקבלת הפנים. רק וודאו שאתן מציבות את הפריטים בעמדה נוחה וברורה לאורחים, במקום בו התאורה מסבירת פנים.

 

 

מקוות שתיהנו מן הפרופס הללו בדיוק כפי שאנו ניהננו ליצור אותם בעבורכן, חג פורים שמח כלות שלנו!

 

קרדיטים
עיצוב וצילום: כלות אורבניות
קשיות נייר: OMG

מאת:כלות אורבניות
תגיות: