מסיבת הפתעה: הקולקציה של לי קודו

01.08.16

כשחושבים על שמלות כלה, בדרך כלל חושבים על קונספט מאוד ספציפי; לבן, תחרה, פרחוני. הקולקציה החדשה של המעצבת המדוברת, לי קודו, אמנם כוללת הרבה דגמים 'מסורתיים', אבל "אלמנט הוואו" שלה טמון דווקא בדגמים האדג'יים והמפתיעים שתמצאו בה.

 

li gallery 1

 

li gallery 12

 

מצד אחד, תמצאו כאן לוקים מחמיאים ורכים, אך מהצד השני מדובר במידה רבה בקולקציה בועטת ולא מתחנפת, עם השראות מסגנון הפאנק, הרוק ואופנת הרחוב שבאות לידי ביטוי הן בעיצוב והן בבחירת החומרים המשולבים בדגמים.

 

li gallery 13

 

li gallery 2

 

דבר אחד אנחנו יכולות לומר בוודאות: קודו לא מפחדת מצבע. הדגם האדום-לבן שכולל מעין דוגמת ריקמה הונגרית צד את עינינו וללא ספק מדובר בשמלת כלה יפה וסופר מיוחדת לכלות בעלות אומץ.

 

li gallery 4

 

li gallery 3

 

גם הדגם עם צווארון הניטים הצבעוניים מביע את האהבה של המעצבת לצבע וייחודיות וישרת היטב את הנועזות שבכן - מבלי לגרוע מהאלגנטיות והחגיגיות של השמלה.

 

li gallery 14

 

li gallery 15

 

li gallery 16

 

ואם כבר מדברים על ניטים - בטח שמתן לב שהם מככבים בקולקציה הזו ולא סתם, אלא בכל מיני צבעים מעניינים. תראו למשל איזה משחק מיוחד של ניטים זהובים יש בשמלה המגניבה הזו.

 

li gallery 10

 

li gallery 9

 

li gallery 11

 

li gallery 8

 

חובבות הבוהו-שיק, ימצאו גם כן דגמים שיתאימו להן בקולקציה של קודו. תראו למשל את המקסימות האלו -

 

li gallery 17

 

li gallery 18

 

li gallery 23

 

li gallery 24

 

או את הדגמים האלה ובהם משחק מהמם של אורכים ותחרות מיוחדות, שבולט במיוחד על רקע אתר הבנייה בו צולמה הקולקציה. אנחנו אוהבות את השילוב בין רכות השמלות וחומרי הבניה המחוספסים - שילוב שיוצר ניגודיות משלימה.

 

li gallery 19

 

li gallery 20

 

li gallery 21

 

li gallery 22

 

לקינוח, אמנם זה היה קשה, אבל בסופו של דבר הצלחנו לבחור את הדגם האהוב עלינו - שכולל את הטוב מכל העולמות: גם שני חלקים מהממים (מה שהופך את השמלה לפונקציונלית במיוחד), גם בוהו שיק מושלם וגם שילוב ייחודי של ניטים לבנים.

 

li gallery 5

 

li gallery 6

 

li gallery 7

 

לא התפלאנו לגלות שאת ההשראה לדגמים המהממים שלה שאבה לי במשך תקופה ארוכה מכל מקום בעולם בו היא ביקרה. אם תשאלו אותנו, התוצאה הסופית מרהיבה ומרעננת, ממש כמו מסיבת הפתעה שמחה ואופנתית.

 

קרדיטים
צילום: אפרת לובל
עיצוב שיער: סילביה טובול
איפור: איילת שמעוני
דוגמניות: Ke'jafa Shanon, Nasti Konen

מאת:כלות אורבניות
תגיות: