מסיבת החתונה של רוז'ה ועמית

21.04.11

 

מזל, פשוט מזל שאנחנו מכירות כל כך הרבה מעצבים מוכשרים שמספקים לנו חומרים נפלאים שכאלה לפוסטים. הפעם מדובר בכישרון כפול ומכופל, שהרי חתונתם של זוג מעצבים מבטיחה לנו חגיגה ויזואלית ומקוריות מרעננת. הכירו את רוז'ה ועמית! זוג מעצבים גרפיים, בוגרי המכון הטכנולוגי חולון HIT, המתמחים בעיצוב לטלוויזיה. הסרטון שמיד תראו הוא הפרויקט המשותף הראשון שלהם יחדיו.

 

 

השניים התחתנו בבולגריה, ארץ הולדתה של רוז'ה, בחברת בני משפחה וחברים קרובים. כשחזרו לישראל, אירגנו מסיבת חתונה שמחה וצבעונית לחברים שנשארו בארץ.

מכיוון שהדפיסו הזמנות "מסורתיות" לחתונתם הבולגרית השניים העדיפו שלא להדפיס הזמנות נוספות למסיבה. במקומן הם יצרו סרטון וידאו מושקע שהמשיך את הכיוון העיצובי של ההזמנה המודפסת באופן מסיבתי וצעיר, כזה אשר תאם באופן מושלם את סוג האירוע.

הקונספט הראשוני של בובות ה"נחום-תקום", שמככבות בהזמנה המודפסת ובסרטון, נולד בעקבות בובת נחום תקום וינטג'ית שיושבת מעל המקרר שלהם. אין ספק שהשראה אפשר למצוא בכל מקום!

 

                                                    

את הבובות בהזמנה ובסרטון הם יצרו בתוכנת תלת-מימד. השניים אהבו את הרעיון שניתן לשנות את המראה של המודל התלת-מימדי, הלבן והבסיסי ע"י הלבשתו בטקסטורות צבעוניות שונות. בנוסף, צורתו של ה"נחום תקום" נראתה להם פשוטה יחסית בשביל ליצור אותה בתלת-מימד מבלי לבזבז זמן עבודה יקר. 

רוז'ה מספרת שהם תמיד תהו איך זה יהיה לעבוד ביחד על פרויקט משותף ומבחינתם תהליך העבודה היה ברובו כיפי וללא חילוקי דעות רבים. כדי שיוכלו לעבוד ביחד בנחת הם החליטו מראש על "הפרדת רשויות", כשכל אחד מהם היה אחראי על עיצוב הדמויות של השני.

המוצר המוגמר, סרטון מקסים באורך 35 שניות, פשוט שובה לב. אהבנו במיוחד את הרוח העליזה והצוהלת שהסרטון שלהם משרה. בהחלט פרומו מוצלח לארוע!

 

♫♫♫

 

ואיך אפשר בלי להראות לכן את ההזמנות המודפסות?

הרי אלו הניעו את כל תהליך היצירה של הסרטון:

 

 

 

 

וקצת פרקטיקה לסיום:

רוז'ה מבקשת לסייג ולומר שבעקבות ניסיונם האישי היא חושבת שסרטון, מושקע ככל שיהיה, לא יכול להחליף הזמנה בכתב אלא לבוא בתור תוספת. בסופו של דבר, כל המוזמנים הוזמנו טלפונית משום שכמעט כולם לא השיבו למייל שנשלח אליהם עם הסרטון ולכן היה צורך בטלפונים בשביל להבין מי מבין האורחים מאשר את הגעתו לארוע. זהו בהחלט טיפ חשוב ושימושי.

 

♫♫♫

 

תודה לכם רוז'ה ועמית על השיתוף. אנו מאחלות לכם עוד שנים רבות של אהבה, יצירה ועבודה משותפת!

מאת:כלות אורבניות