מסיבת הברווזים של אביגיל

13.10.14

כמעט לכל אחת מאיתנו יש אוסף קטן שעושה לה טוב! את האוסף הזה אנו מטפחות בקפידה שלב אחר שלב, באמצעות מתנות מחברים קרובים, טיולים לחו״ל… או סתם כשמתחשק לנו לפנק את עצמינו במשהו נחמד (הרי פינוקים זה לגמרי אנחנו!).

 

עבור רחלי ואיתי, האוסף הזה כולל ערימות על גבי ערימות של ברווזי גומי מתוקים, אותם ליקטו לאורך השנים ביחד ולחוד. מדובר באוסף עצום ולכל ברווזון באוסף סיפור מיוחד על האופן בו הצטרף לחבורה.

 

 

 

 

 

כשאנשי ״Mint Design״ המוכשרים נבחרו לעצב את אירוע הבריתה עבור התוספת החדשה למשפחה - הבת אביגיל, היה ברור שהברווזים יקחו חלק נכבד באירוע. בקשה נוספת של רחלי ואיתי היתה לשלב צבעים בוהקים, כשהתוצאה: שילוב הורס בין ורוד פוקסיה, צהוב וגם כתום.

 

 

 

 

אתן בטח תוהות לעצמיכן כיצד משלבים גוונים דומיננטיים כל-כך זה לצד זה? הסוד הוא במינונים, כן כן… כמו תמיד.

 

 

 

 

פריטי העיצוב השונים, החל מברווזוני העץ והגומי שבהם נשזרו הפרחים, דרך שולחן המתוקים ועד למיתוג הכולל (אשר כלל בין היתר דגלוני נייר וחבקי מפיות תואמים), נבחרו מראש תוך מחשבה על הקונספט של האירוע.

 

 

 

 

והתוצאה? מסיבה שכולה סטייל, החוגגת את הולדת אביגיל, הברווזונת הקטנה!

 

 

 

החבר׳ה ב״מינט״ החליטו לשתף אותנו בטיפ עיצוב קטן שלבטח יעניין אתכן מאוד: כדי להתאים את הדיטיילס השונים לעיצוב, פשוט רססו אותם בגוון הרצוי ומייד הם ישתייכו לפלטת הצבעים שבחרתן בה.

 

 

אהמממ… איזה יום נפלא מצפה לנו - ככה זה כשפותחים אותו עם חגיגה ויזואלית שכזאת!

 

קרדיטים

צילום: חיים אפריאט

עיצוב: Mint Design

מיתוג: המיתוגיה

לוקיישן: הבאר של סבא

 

מאת:כלות אורבניות