מליסה ודניאל, 23.9.13

03.07.14

 

זוגות אורבניים בעלי סטייל משובח כפי שמתארחים כאן לעיתים קרובות כל-כך, מצליחים להדביק את כל המשפחה בסגנון היחודי שלהם, אפילו את הכלבלב! מתקשות להאמין? חכו שתכירו את מליסה ודניאל, יחד עם כלבם המקסים סטיב, בעוד הם מלמדים אותנו דבר או שניים לגבי תיאום סגנון הלבוש בין כל בני המשפחה.

 

 

 

 

 

סיפור האהבה שלנו להיום מתחיל לפני כשש שנים, אז הכירו מליסה ודניאל (הרבה לפני שסטיב הצטרף לתמונה). הקליק היה מיידי והשניים החלו להתראות באופן קבוע, עד שכעבור כארבע שנים עברו הם להתגורר יחדיו וכך הפכו למשפחה חובבת כלבלבים.

 

 

 

 

 

שנתיים לאחר מכן, בעקבות שש שנות זוגיות, למליסה הייתה תחושת בטן כי הצעת הנישואין תתרחש בקרוב ובדמיונה אף ראתה כיצד זו הולכת לקרות, במהלך ערב נעים בדירה ועל כוס בירה צוננת, יגיש לה דניאל את ה-טבעת. היא לא תיארה לעצמה שלפתע החתן האורבני שלה יחליט לשנס את מותניו, בכדי להציע לה להינשא לו דווקא מחוץ לבית - במסעדה האהובה על שניהם.

 

 

 

 

 

 

אז בהחלט הגיע הרגע לפגוש בסטייל הזה עליו דיברנו כה רבות: מליסה בשמלה מהממת בעלת שרוולים ארוכים העשויים תחרה, דניאל בחליפה כהה, חולצה לבנה עם כפתורים מוסתרים ופפיון הורס… ואפילו סטיב התקשט לכבוד המאורע. כן, כן!

 

 

 

 

 

 

 

השלישייה המופלאה הזו לא נפרדה אף לרגע אחד במהלך יום החתונה - ורק עם הגעתם למקום האירוע, שם כבר חיכו להם קרובי המשפחה והחברים הטובים, פרש סטיב לנמנם בעוד שהוריו הפכו לבעל ואישה.

 

 

 

מליסה ודניאל (וגם סטיב כמובן!), כמה נפלא היה לפגוש במשפחה נוטפת שיק שכמותכם!

 

☆☆☆

 

מקום האירוע: כליף

קייטרינג: חואן מסל

בר: ברדק

שמלת כלה: ויוי בלאיש

נעלי כלה: אלדו

איפור: קרן שחם

עיצוב שיער: אוהד דגן

בגדי חתן: זארה

נעלי חתן: זארה

צילום סטילס: WED. FASH. ART - קרן לחמן

צילום וידאו: איילה דרורי

טבעות נישואין: דניאל מתת

די ג׳יי: אורית עוז, פפריקה

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)