מירי ומיכאל, 16.3.12

03.05.12

 

‎9 שנים ארוכות יצאו יחדיו מירי ומיכאל, לפני שהחליטו להתחתן, אך דיבורים על חתונה היום שם מאז ומתמיד. בסופו של דבר, הם החליטו לעשות זאת בדרך שלהם, בחתונה קטנה ואינטימית, בעיר תל אביב שהם כל כך אוהבים. ומכיוון ששעות אחר הצהריים של יום שישי הן הזמן האהוב עליהם ביותר, כשהסידורים נגמרים, החנויות נסגרות ועל העיר יורד שקט מהפנט - החליטו לערוך את החתונה בדיוק בשעות הקסומות האלה.

 

 

 

 

מירי, הכלה, התארגנה במלון התל אביבי "גורדון בוטיק", כשלשם אמור היה להגיע בסיום ההתארגנות מיכאל, החתן. אך מכיוון שהחתן שלנו לא יכל להתאפק עד לסיום ההתארגנות, הוא הגיע מוקדם מן הצפוי ושיעשע את מירי בעודה מתכוננת ומתיפייפת.

 

 

 

 

הכלה שלנו, היא גם מעצבת תכשיטים מוכשרת ובעלת מספר חנויות באטסי, ולכן את שלל האקססוריז בחרה בקפידה רבה. את ציפורניה החליטה למשוח בלק אדום, ולהתאבזר בקלאץ' לבן ואופנתי, שלפרקים הוחלף בזר כלה שגם הוא נשזר על ידה.

 

 

 

 

שלב הצילומים המקדימים של השניים נערך בין כותלי המלון, וזאת מכיוון שביום חתונתם החליט מזג האוויר להשתולל מעט. הם הצטלמו בחללים השונים וקיפצו בין מסדרונות המלון, לבר, לקבלה, תוך שהם משתלבים בצורה נפלאה באווירה, וזוכים לתמונות מרגשות, יחודיות ומלאות חן - בדיוק כמוהם.

 

 

 

 

 

 

וכיצד אפשר לסיים בלי טקס החופה המרגש, עם חתן וכלה יפים יפים... וכמובן צנצנת ריבה ביתית שניתנה במתנה לכל אורח, מזכרת מתוקה מהחתונה.

 

 

 

 

תודה לכם מירי ומיכאל, מאחלות לכם עוד הרבה תמונות יפות כמו אלה ושנים טובות ורבות של יחד!

 

⧓⧓⧓

 

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)