מיכל ועומר, 26.5.13

08.08.13

 

אחרי שכבר יצא לנו להכיר את מיכל ועומר שהזכירו לנו כיצד נהנים מן הקסם שבפשטות, נשאר לנו טעם חזק של עוד וממש לא רצינו להיפרד מהם לשלום! תארו לעצמיכן עד כמה שמחנו כשהזוג הזה, המתוק כעוגיה, החליט לשתף אותנו ביום האירוע שלו ולהעניק לנו את ההרגשה כאילו היינו שם בעצמינו.

 

 

 

 

 

 

 

אומרים שהדרך לאושר רצופה באתגרים קטנים וזה בדיוק המסלול שציפה לשניים: תחילה, הם חפצו באירוע קטן ואינטימי בצהרי יום שישי, אך עד מהרה הבינו שאירוע כזה לא יתאפשר ולכן החליטו לשנות כיוון ולהפוך את האירוע שלהם לאירוע בעל אופי אחר - מסיבה בלב היער.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בסופו של דבר הם בחרו בלוקיישן שאיפשר להם לצקת כמה שיותר מעצמם לאירוע, כמו לדוגמא סידורי הפרחים אותם עיצבה מיכל, צנצנות ובקבוקים שנאספו ומאות עגורי אוריגמי שקיפלו השניים ותרמו ליצירת המראה הצבעוני והקליל בו חפצו.

 

 

 

 

אחרי שנבחר הלוקיישן ובני הזוג הצליחו להתגבר על האתגר הראשון במעלה, משם כבר הכול זרם על מי מנוחות. מיכל סיפרה לנו כי מסיבת האביב של כלות אורבניות עזרה לה גם היא בהשלמת הפרטים, ובין היתר בזכות הביקור באירוע היא מצאה איש מתוקים מוכשר שהכין את המקרונים עבור המתנות לאורחים (כבר סיפרנו לכן בפוסט הקודם שהזוג שלנו חובב מתוקים, לא?) ושרשרת ייחודית במינה, מעשה ידיה של מעצבת אהובה, שעיטרה את צווארה הענוג של הכלה שלנו.

 

 

 

 

 

הבדלי הגובה החמודים של מיכל ועומר ליוו אותם כמובן גם ביום האירוע וגרמו למיכל להיראות כפיה קטנה מן האגדות, ואיך אפשר שלא? הרי בעיניי עומר היא אכן כזו, פיה שאף הקדישה לו שיר מיוחד לכשנסתיימה החופה…

 

 

 

 

 

 

מיכל ועומר היקרים, אחרי שליווינו אתכם גם בסשן צילומי הזוגיות וגם ביום החתונה, קצת עצוב לנו להיפרד אך הגיע הזמן לשחרר אתכם לחייכם האמיתיים. היה לנו כיף גדול לארח אתכם במסגרת שבוע החגיגות המיוחד שלנו!

 

♦♦♦

 

מקום האירוע: החורשה, קיבוץ יגור

קייטרינג: מיכה פרנק

בר: תום-בר

שמלת כלה: הילה גאון

נעלי כלה: אוליב תואמס

איפור ושיער: ניבה ויאולא

תכשיטים: שרשרת - נעמה ברוש, Carmelita

בגדי חתן: Monsenior

נעלי חתן: אלדו

צילום: יוסי קרסו, מור אלנקווה

די ג'יי: גיא פדרמן, פפריקה

הזמנות: עיצוב - הכלה, דפוס - שבתאי אור

רב: הרב רן בן משה

מתנות לאורחים: מקרונים, Trommer Pattiserie

מאת:כלות אורבניות