מיכל ויואל, 4.9.14

27.11.14

כשזה נוגע לארגון חתונה אורבנית, לוקיישן זה הכל. אז נכון, גם השמלה חשובה, כמובן גם האוכל וכל מיני אלמנטים הקשורים בעיצוב, אבל אם בחרתן נכונה בלוקיישן, משם כבר הדרך אל כל הפרטים הקטנים סלולה.

כל מקום שאליו נביט, יש בו את הפוטנציאל להפוך ללוקיישן חלומי. דרושה בסך הכל מחשבה יצירתית ומגע של ידי קסם כדי לממש את הפוטנציאל הזה אבל כשזה קורה והמקום עובר טרנספורמציה -  אין ספק שהתוצאה מספקת ועולה לבסוף על כל דמיון.

זה בדיוק מה שקרה בחתונתם האורבנית של מיכל ויואל, שהתרחשה – תאמינו או לא- על גבי מגרש כדורגל בקיבוץ שריד. גם הכלות היצירתיות שבקהל, בוודאי יתקשו לדמיין כיצד משדרגים חלל שכזה והופכים אותו למארח האולטימטיבי עבור האירוע.

 

 

אז גם אנחנו התקשינו להאמין אבל מהיכרותנו עם המפיק עידו אדמון, שמשתמש בשטחים כאלה כחומר ביד היוצר, ידענו שזה אפשרי. אתן לבטח סקרניות לפגוש את מגרש הכדורגל לאחר המייקאובר שעבר - אך עוד לפני כן, הבה נכיר את בני הזוג המיוחדים שאפשרו לקסם הזה לקרות.

 

 

 

 

אנו פוגשות אותם בבוקר ההכנות, כשכל הדיטיילים הקטנים ביותר בהופעתם כבר מוכנים: האיפור של מיכל כבר מוכן, הכפתורים הקטנים בשמלתה כבר נרכסים ואילו יואל אוחז בידיו בצמד הטבעות, חמוש בהופעה נונשלנטית ומושלמת עבור חתונת יום שישי.

 

 

 

 

תחושת הסקרנות הזו ליוותה גם את מיכל ויואל, בעוד הם עושים את דרכם אל הלוקיישן המיוחד: נהנים מרגעים אחרונים לבד, מוקפים בצמרות עצים וכשהפרחים שבהופעתה של מיכל מתכתבים בצורה מושלמת עם נופיו של היער.

 

 

 

 

 

הגענו! במקום כבר מסודרים כמו חיילים קטנים - כסאות, שולחנות ושלל אלמנטים קטנים שעושים כיף. אהבנו במיוחד את העובדה כי לא נעשה כאן ניסיון להסוות את ייעודו המקורי של הלוקיישן אלא הוא הפך לחלק נוכח בעיצוב.

 

 

 

 

 

 

כשמביטים בפניהם הנרגשות של מיכל ויואל מבינים שכך בדיוק הם דמיינו את מגרש הכדורגל אל מן הרגע שביקרו בו, עוד כשהיה רק בגדר פוטנציאל וזהו כוחו של לוקיישן מנצח.

 

 

 

 

 

 

מיכל ויואל היקרים, הוכחתם לנו שבאמצעות דמיון פורה ובחירה באנשים הנכונים  - השמיים הם הגבול!

 
※※※

 

מקום האירוע: מגרש כדורגל קיבוץ שריד
הפקה: עידו אדמון ניהול אירועים אישי

עיצוב: גרושקה- הגר שמיר
קייטרינג:לימוזין בשר נטו

מוסיקה: בן גוטר
בר:לולה בר
צילום סטילס: MY PHOTOGRAPHY
צילום וידאו: עטר
שמלה:ראומה ויואל
איפור ועיצוב שיער:אסתרי איפור ושיער
טבעות: ג'קסון
נעלי כלה:בי יוניק
נעלי חתן: zara
תכשיטים: ראומה ויואל
חליפת חתן: zara
עורך טכס: רב זמיר
מתנות לאורחים: עציצי פרחים ועציצי תבלין
עוגת חתונה: מרילולה

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: