מיכל ויהונתן, 23.2.12

22.07.12

 

מיכל ויהונתן הם אנשים של חורף, וכך גם את חתונתם הם תיזמנו לעונה הקרירה הזאת. כבר בהזמנה ניתן היה להבחין בפתיתי שלג, היורדים בלילה מלא כוכבים... מה שתרם לתחושה הקסומה ולהתרגשות הרבה שהיתה באוויר ביום החתונה עצמו.

 

השניים מגיעים מעולם האופנה והאירועים, כשמיכל מאפרת מקצועית ויהונתן בגזרת עיצוב השיער. אין ספק שבתור בעלי מקצוע העוסקים בתחום, הסטנדרטים שלהם היו מאוד גבוהים וכללו חיפושים מרובים ומתמשכים, אך בסופו של יום הם יצאו גם מאוד מאושרים.

 

 

אם תהיתן לרגע הכלה שלנו אכן איפרה את עצמה, וסיפרה לנו שגם את המוזמנות לאירוע דאגה לפנק בשלל מוצרים שחיכו להן בשירותי הנשים: דיאודורנטים, מסרקים, אודמים, גלוסים, פודרות, עפרונות עיניים ועוד שלל פינוקים שנשים אוהבות. ככה זה כשהכלה היא גם מאפרת מקצועית.

 

 

הצילומים המקדימים של מיכל ויהונתן שבו אותנו בקסמם: מצד אחד שדות ירוקים, תוצאת החודשים הגשומים, ומן הצד השני עצים עירומים, ללא כל עלים. משהו בפער הזה שבין לבין, ריתק אותנו.

 

 

 

 

 

 

 

 

גם את הלוקיישן בחר הזוג שלנו בקפידה רבה והגיע בסופו של דבר לסיטרוס, מעין אחוזה מודרנית שלצידה גן מרהיב. הם התחברו לשפה העיצובית במקום, לפן הקולינרי וידעו שמשם הדרך לאירוע עליו חלמו מובטחת.

 

 

 

 

 

 

 

נהנתן כלות יקרות שלנו? גם אנחנו! ולכם, מיכל ויהונתן, אנו שולחות אלפי ברכות ומאחלות לכם להמשיך ולהוציא מבין ידיכן עוד ועוד כלות יפות. נראה שאתם יודעים בדיוק איך לעשות זאת.

 

☂☂☂

 

 

מאת:כלות אורבניות