מיכל ואורי, 6.6.13

24.09.13

 

מיכל ואורי הם הזוג שמתארח כאן אצלינו היום, זוג שקל להתאהב בו אל מן השנייה הראשונה ולמען האמת גם אתן כבר מכירות את השניים האלה, כן כן, לפחות בעקיפין. ומהיכן אתן מכירות אותם? שאלה טובה והתשובה עליה בעצם פשוטה - האירוע המעוצב שלהם כיכב לא מכבר על גבי דפי הבלוג, עיצוב בהשראת ארץ ישראל הישנה, הטובה והיפה. ולאחר שעיננו ראו מראות יפים כאלה כבר לא יכולנו לחכות עד שנכיר אותם מעט יותר, והנה זה קורה.

 

 

 

 

 

 

אורי עובד כמנהל בסוכנות רכבים ואילו מיכל מתמחה במשרד עורכי דין. בני הזוג פגשו זו את זה לפני כשנתיים, בתקופה שלאורי היה בר בבעלותו, שם גם הכירו. וכשיודעים שזה זה, החיבור הוא הכי מיידי והכי טבעי שיש. מיכל מספרת כי היא מצאה באורי בדיוק את מה שחיפשה - בחור מצחיק, אוהב, חם, מלא בטוב לב, חכם ושאפתן. ומה אורי מספר? שהוא מצא במיכל את כל מה שהוא זקוק לו בכדי לחיום חיים מאושרים, מעניינים, מאתגרים ומלאי אהבה. אחח… איזו רומנטיקה, רומנטיקה במיטבה!

 

 

 

אורי ומיכל אוהבים מאוד את הים, נהנים מצפייה בסרטים ובגדול הם חובבי הבילויים הפשוטים ביותר בחברת המשפחה והחברים, מה שמתחבר נפלא לבחירה בלוקיישן ולהווי הכללי של האירוע. מיד לאחר הצעת הנישואין היה ברור לשניים שהאירוע ייערך במקום קצת אחר וכהשגיעו לראשונה ללוקיישן הנבחר - ידעו שזהו המקום, הוא ולא אחר.

 

 

 

 

 

 

האירוע עצמו קיבל אווירת נושא אשר באה לידי ביטוי בצורה קלילה ונעימה ואפילו מזג האוויר התחשב בזוג שלנו, שחפץ בחתונה קיצית אך נסבלת מבחינת מידות החום.

 

 

 

 

מתחילתה ועד סופה התנהלה החתונה של השניים על מי מנוחות, ממש כמו ארץ ישראל זבת החלב והדבש: במקום פוזרו ירידים מסוגים שונים, המוסיקה שהושמעה הייתה ישראלית בלבד והעיצוב? טוב, עליו כבר דיברנו רבות וטובות, אז לא פלא שאורי ומיכל סיפרו לנו שתהליך התיכנונים והאירגונים היה פאן גדול.

 

 

 

 

 

 

החלק של ההפתעות לא התחיל והסתיים רק מצידם של בני הזוג כלפי האורחים אלא גם להיפך: ההורים הכינו לכבודם עיתון מקסים, החברים הקדישו להם סרט ואילו אורי עצמו פתח בשירה אל מול כל האורחים באירוע, עם שיר שהקדיש למיכל, כשהוא לא מותיר אפילו עין אחת יבשה בקהל. אתן יכולות לדמיין את זה לעצמיכן? אנחנו יכולות, בקלות רבה.

 

 

 

 

 

 

 

מיכל ואורי, היה לנו העונג לארח אתכם כאן אצלינו ואנו מאחלות לכם שהחיוכים היפים שלכם לא ירדו לרגע מפניכם. שולחות לכם המון נשיקות וחיבוקים!

 

❖❖❖

 

מקום האירוע: חצר עם מבנים טמפלרים

קייטרינג: טעם הטבע

בר: ברקוד

שמלת כלה: פישנדג

נעלי כלה: נפוקה

איפור ושיער: מורן לוין

בגדי חתן: זארה, דיזל

נעלי חתן: אלדו

טבעות נישואין: D&O Jewllery

צילום סטילס: אלכסיי קודריק

עיצוב והפקה: בבקה

די ג'יי: גל כדן

רב: הרב עמירם בית אל

מאת:כלות אורבניות