מיה ורון, 5.7.12

07.10.12

 

החתונה האורבנית של היום, חתונתם של מיה ורון, לוקחת אותנו לטיול קטן בצפון הרחוק, לעמק יזרעאל ולמושב הפסטורלי, נהלל, ששוכן בלב ליבו של העמק הירוק.

 

 

מיה ורון, עירונית ממרכז הארץ ומושבניק מהצפון (דור רביעי!), הכירו דרך חבר משותף, צלם אירועים, שבמקרה ממש, גם צילם את חתונתם. אחרי שבוע שלם של שיחות טלפון הם החליטו להיפגש, וכבר מן הפגישה הראשונה הרגישו כיצד שני העולמות שלהם מתקרבים. 

 

 

מיה, עירונית טיפוסית, הציעה להיפגש בבית קפה תל אביבי, ואילו רון הציע לערוך מדורה קטנה, עם סיר פוייקה על גבעה. מיה, שבחיים לא עשתה מדורה סתם כך בשביל הכיף, ובטח ובטח שלא בישלה על אחת כזאת, הופתעה לגמרי מן ההצעה, אך בסופו של דבר החליטה לזרום איתה. רון, המושבניק מן הצפון, הגיע עם ג'יפ עמוס בכל טוב: גזעי עץ, ירקות, סיר, יין, כוסות, מחצלות, שמיכות ואפילו פנסים. מיה שנותרה המומה לחלוטין מהרעיון, הארגון וכמובן גם מן הביצוע עצמו, החליטה שבערב הזה היא פשוט הולכת ליהנות, וכך בדיוק היה. על אותה הגבעה הם העבירו ערב מדהים, שהוביל לזוגיות נפלאה עם המון שעות על הכבישים, הרי צריך להגיע איכשהו מן המרכז אל הצפון.

 

 

 

כעבור שנה כמעט, החליט רון להציע למיה נישואין על אותה גבעה ממש, ולשחזר בצורה מושלמת את הדייט הראשון. מיה, כמובן שנענתה להצעה בחיוב, ומאותו הרגע בדיוק החלו ההכנות הקדחתניות לחתונה.

 

אחד הדברים שהיו להם ברורים כבר אל מן ההתחלה, היה הלוקיישן של החתונה: המשק המשפחתי במושב נהלל, כי הרי אין כמו חתונה בחצר האחורית של הבית. מהר מאוד גם הסתבר לשניים שהחצר האחורית שעומדת לרשותם היא למעשה שדה חיטה רחב ידיים, ועל מנת להצליח במשימה - צריך קצת עזרה בגזרת ההפקה והעיצוב.

 

 

 

הם התחילו עם השדה: החיטה נקצרה, השטח יושר, הודק, נוקה וכוסה בשטיח מיוחד. יומיים לפני החתונה החלו ההקמות לאירוע, כשהם רואים איך לאט לאט הופך השדה לגן האירועים הפרטי עליו חלמו. על מנת לתחום את האירוע הובאו באלות של קש אל המקום, כשאליהן הצטרפו פריטי ריהוט, תאורה, הגברה ועוד. הסקיצה על הנייר - התעוררה לפתע לחיים, וההתרגשות החלה באופן רישמי!

 

 

 

 

את בוקר החתונה העבירו השניים בדירתם שבנהלל, באווירה רגועה ונעימה. משם, יצאו לצילומים המקדימים, שנערכו גם הם באזור, והקפידו לשלב את האווירה הקסומה והצפונית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ומכיוון שאורחים רבים היו עירוניים, ומעולם לא השתתפו בחתונה במושב, ידעו השניים שתירשם התלהבות גדולה, ואכן כך היה. אפילו נסיעה של שעתיים וחצי (עם הפקקים של יום חמישי בערב), לא הצליחה להרוס את האווירה. כל מי שהגיע ונעמד בפתח המקום, לא האמין שרק יומיים לפני כן עוד עמד כאן שדה חיטה.

 

 

 

טקס החופה התבצע לכיוון מזרח, שם עלה ירח מלא, שליווה אותם באותה הלילה. הם צעדו לצלילי השיר "אהבה ממבט ראשון" של אריק אינשטיין, כי אחרי הכול - ככה בדיוק זה קרה.

 

 

 

 

מיה ורון סיפרנו לנו שהאירוע עצמו היה הצלחה מסחררת, ובשעה 4 בבוקר, החליטו לאותת לדי ג'יי לסיים את הערב. נדמה היה שאם אף אחד לא יבקש ממנו, אנשים פשוט ימשיכו לרקוד ולרקוד ולרקוד.

 

 

ביקשנו מהם לסכם את האירוע בכמה משפטים אחרונים והם עשו זאת בצורה נפלאה ממש: "אנשים אהובים, אוכל טוב, מוזיקה נהדרת ואנרגיות של שמחה באוויר ליוו את הערב הזה מתחילתו ועד סופו. כשעלתה השמש, הלכנו לישון עייפים, אך מאוד מרוצים. החגיגות נמשכו כל סוף השבוע עם החברים והמשפחות - שניצלו את ההזדמנות ונשארו ללון בצפון".

 

 

מיה ורון, אנחנו כל כך שמחות שיצא לכם להכיר, אי שם על גבעה קטנה ועל סיר פויקה. בזכות המפגש הזה זכינו לארח את החתונה המקסימה שלכם בכלות אורבניות, ואנו מאחלות לכם מזל טוב והרבה שנים יפות במושב הצפוני והירוק.

 

☼☼☼

 

 מקום לאירוע: מושב נהלל
שמלה: ראשונה - יואב ריש, שנייה - אופנטון
קייטרינג: מרינדה
הפקה: אילן יגר
צילום סטילס: פייר מיקאל כהן - פרפרים
איפור: רויטל גלוסקא כהן
עיצוב שיער: רויטל גלוסקא כהן
נעליים: Republic Footwear, Redback
עיצוב: זמל עיצובים

מאת:כלות אורבניות