מחשבות צבעוניות

11.06.11

 

מחשבות, מחשבות, מחשבות, אנחנו פשוט אוהבות אותן! הן גורמות לנו ליצור, הן גורמות לנו לפרוח, הן גורמות לנו לשמוח, והכי כיף כשביום בהיר אחד, ממש בהפתעה, הן מתדפקות על הדלת ומביאות איתן רוח רעננה היישר מן הצפון הרחוק והפורח. שם, במטולה, נמצא לו סטודיו קטן ומקסים עם חלונות ירוקים. הוא מזמין ונעים, ומייד כשנכנסים לתוכו פוגשים ביוצרת מופלאה שעומלת כל העת על עוד ועוד מוצרים נהדרים. אז אם תהיתן מיהי אשת המסתורין שלנו הפעם, נגלה לכן ששמה ענבל ביירון, הכשרון שמאחורי הסטודיו "מחשבות צבעוניות".

 

 

תחילתו של הסיפור ביום בהיר אחד. אותו היום בו ענבל החליטה שהגיע הזמן לשינוי ושמספיק לה ודי מהמגורים בין הררי הפיח והעשן התל-אביביים. היא ארזה את עצמה ופשוט טסה להודו. בדרכה ראתה מקומות חדשים, חוותה חוויות שונות ומגוונות ופגשה בבן זוגה. אחרי זמן מה, חזרו השניים לארץ מאוהבים ומאושרים, והחליטו שזהו. הצפון מחכה להם, הנה הם באים...

 

 

 

במקום הזה בדיוק, מצאה ענבל השראה אמיתית ופשוט החלה ליצור. מאז ומתמיד עסקה באומנות על סוגיה השונים, אך באותו חדר קטן הפונה לחרמון נשבתה בקסמו של הפימו וצבעיו. כך קרה גם לנו כשידינו נגעו לראשונה בעבודות היד הייחודיות והצבעוניות של ענבל. מיששנו, הרגשנו וידענו, פשוט ידענו, שאלו בדיוק היצירות שיעלו חיוך על פני כל מי שיראה אותן - ממש כפי שענבל חלמה. כל אחת ואחת מהן נעשית עם המון מחשבה, השקעה ואהבה, ומה יותר נפלא מלפנק את האורחים בחתונה בפריטים אישיים כמו אלה, שישארו כמזכרת לעוד שנים ארוכות וטובות.

 

 

צילום: כלות אורבניות

 

ענבל מאמינה שצריך להפוך כל רגע בחיים להזדמנות, ולפי מה שנראה לנו מן הצד, את הרגע שלה היא באמת הצליחה להפוך למשהו מיוחד!

מאת:כלות אורבניות