מורן ועודד, 1.6.12

07.11.12

 

מורן ועודד החלו לצאת יחדיו לפני כשלוש וחצי שנים. במהלכן, העולמות המאוד שונים שלהם רק הלכו והתקרבו עד לכדי איחוד מוחלט, שחלק מהגשמתו בא לידי ביטוי בחתונה שלהם, או קצת יותר במדויק - בדרך בה בחרו השניים להתחתן.

 

 

 

 

השוני בין השניים - מורן, עירונית במקור ועודד, מושבניק מנווה-ירק, מעולם לא היווה מכשול ביחסים, אלא רק גרם להם להתעניין ולאתגר את הצד השני. הזוגיות שלהם גם היא החלה במושב של עודד, עם דייט ראשון על בירה קרה באחר הצהריים של שבת, בחצר ביתו של עודד.

 

 

 

 

לאחר הצעת הנישואין, כשהתחילו לתכנן את חתונתם, מייד ידעו לענות על השאלה "היכן מתחתנים?". הם לא היו צריכים לחשוב על זה או לשקול כל אופציה אחרת - מטע הפקאנים בשטחיו הפתוחים של המושב היה התשובה המתבקשת. השניים רצו שהחתונה שלהם תהיה רק שלהם, ושירגישו בה בבית. עבורם זה אמר להתחתן בשישי אחר הצהריים במושב, ולהזמין רק את מי שהכי, הכי אוהבים.

 

 

 

 

 

אל מן תחילתם של תיכנוני החתונה הבינו מורן ועודד שיזדקקו כאן לחברה הפקה, למישהו שיסייע להם, יבין אותם וידע להפוך למציאות את האווירה עליה חלמו לאירוע החתונה שלהם. וכשמצאו את אשר חיפשו - הכול נהפך פתאום לקל ופשוט.

 

 

 

הקמת האירוע עצמו התרחשה כולה ביום החתונה, ומורן ועודד זכו לראות את המקום לראשונה רק ביחד עם האורחים. ההתרגשות היתה עצומה והשניים הרגישו איך כמו במטה קסם האהבה והאישיות של כל אחד מהם הצליחה לבוא לידי ביטוי בכל פרט ופרט במקום, עם מטע פקאנים שהפך לערב אחד ללוקיישן מושלם עבור החתונה שלהם.

 

 

 

 

 

ברגע שכף רגלם דרכה במטע, התנתקו השניים מהכול והתמקדו בליהנות מהמקום המקסים שנוצר במיוחד עבורם, מהאווירה הקסומה של שעות בין הערביים, מהאלכוהול המשובח, האוכל המוקפד ומהאנשים השמחים שהגיעו לחגוג איתם. כל אלה, הם אשר הפכו את היום הזה לכל כך אותנטי עבורם, עם יצירה משותפת אחת ושלמה, שאיחדה את שני העולמות שלהם לאחד.

 

 

 

 

רגע לפני סיום, החלטנו לשתף אתכן בסרטון קצר של "מאחורי הקלעים", המראה כיצד כמה דפי השראה וחודשים של תכנונים הפכו לאירוע החתונה של מורן ועודד:

 

 

תודה לכם זוג מקסים על שאיפשרתם לנו לשתף את כולן בקסם החתונה שלכם. מאחלות לכם שהקסם הזה ימשיך ללוות אתכם עוד שנים רבות, רבות.

 

✻ ✻ ✻

 

מקום האירוע: מטע פקאנים במושב בו מורן ועודד גרים

קייטרינג: מעשייה

בר: אנרג'י קונספט

שמלת כלה: ויוי בלאיש

נעלי כלה: נטרולייזר

איפור ושיער: כפיר גולדשטיין

תכשיטים: עגילי וינטג' של אמא

בגדי חתן: זארה

נעלי חתן: פליי לונדון

טבעות נישואין: ארגמן

הפקה: Peace Of Mind - אירועים בהפקה אישית

צילום: פיפל פוטוגרפי

די ג'יי: עופרי גופר - ד'פלוס

הזמנות: הדפסה - מוצארט

רב: מיכאל בוידן, רב רפורמי

מתנות לאורחים: מניפות

מאת:כלות אורבניות