מונוכרומטיות אלגנטית

02.03.15

צבעוניות עושה לנו נעים, על כך אין עוררין: גוונים בוהקים, פסטליים ואפילו ניאוניים. אני מאמינות כי צבעוניות בשילובים המתאימים, יכולה לקחת את העיצוב של האירוע למקום אחר ולהעניק לו משמעויות שונות לחלוטין - מה שגם מסביר כיצד נגיעה קטנה של צבע יכולה גם להאיר לנו את כל היום, פשוט כך. אז למרות חיבתנו העזה לגוונים, את שילובי השחור והלבן אנו אוהבות במיוחד. כן, כן, דווקא המונוכרומטיות הזו בתוך קשת הגוונים היא לעתים זו שמושכת הכי הרבה ויש בה משהו קלאסי ומדויק שממנו פשוט אי אפשר להתעלם.

 

 

 

 

 

 

אל הפינה החמה הזו בלב, אשר שמורה לשילובי השחור והלבן, הגיעה הפעם מורן כרמלי עם עיצוב שכולו על טהרת האלגנטיות: ראנרים מפוספסים, ארגזי עץ שנצבעו בלבן, פלייסמנטים מקושטים בצורות זיג-זג ואפילו מיתוג שתואם בדיוק לרוח העיצוב הכללית. מעבר לכך שכל הפריטים מתואמים ביניהם, הם גם משתלבים בצורה מושלמת עם המקום שבו נערך האירוע, בית על הים, שבו העיצוב תמיד מבוסס על השילוב החביב עלינו ובא לידי ביטוי בתמונת האוניה המרשימה אשר משקיפה על השולחנות ובכיסאות הלבנים המקיפים אותם.

 

 

 

 

 

כדי להוסיף טוויסט מעניין לעיצוב, השתלבו פרחים פסטליים עדינים אשר אינם גורעים מהפוקוס של משחקי השחור והלבן, אך מוסיפים להם מימד נוסף. גם הבחירה לצבוע את הבקבוקים בצבע שחור מאט היא מקורית, שהרי אלו לרוב נצבעים בגוונים בוהקים או מטאליים. הפסים, צורות הזיג-זג, הפרחים והעץ, יוצרים טקסטורות שונות שמוכיחות כי גם בעיצוב שמתבסס על שני גוונים בלבד, אפשר בכל זאת למשוך את העין ומשאיר מקום רב לתמרון. 

 

 

 

אפילו מתחם החופה קיבל נגיעה מהמונוכרומטיות הזו, רק בגרסא מרוככת יותר, באמצעות כריות מקושטות בפסים לצד אגרטלים לבנים. החופה עצמה שמרה על הלוק הלבן והקלאסי, עם שילוב של פרחים פסטליים - שילוב שהמשיך את קו הכללי. הניואנסים הקטנים איפשרו ליצור חלוקה למתחמים גם ברמת העיצוב, כך שלכל מקום שאליו נדדו העיניים, היה ניתן לפגוש בפרשנות מעט אחרת לאותו עיצוב.

 

 

 

 

 

 

 

כשהדואט בין השחור ללבן הוא נכון, כל העיצוב משתדרג וכובש את ליבנו!

 

קרדיטים

 

לוקיישן: בית על הים

עיצוב: מורן כרמלי

צילום: דן מילר

 

מאת:כלות אורבניות