מה קורה? אני קורא!

15.06.12

 

שבוע הספר שמסתיים ממש אוטוטו גורם לנו לא רק לשלוף את הספרים האהובים עלינו מהמדף, להעביר בהם אצבעות מלאות כבוד, לפנק אותם בקריאה נוספות ולפנק את עצמינו בכמה ספרים חדשים וטובים שכבר רצינו מזמן, אלא הוא גם מזכיר לנו עד כמה אנחנו אוהבות אירועים שמאופיינים בשלל מוטיבים מעולם הספרים העשיר. מי שטוען שספרים והמילה הכתבו איבדו מכוחם בעידן של ימינו, בוודאי לא נתקל מעודו באירוע שכולו על טהרת חדוות הקריאה הזאת.

 

 

 

ספר יכול להפוך לאחד המוטיבים המרכזיים בחתונה אל מן ההתחלה בצילומי הזוגיות וכמובן שגם בצילומים המקדימים שנערכים ממש לפני האירוע. גם בגזרת העיצוב, השימוש בפרחים נרחב ביותר ויכול לבוא לידי ביטוי כאלמנט עליו ממקמים את סידורי הפרחים, אפשרות שמביאה עימה גובה ו"בוסט" מרשים שמושך אליו את העין ומוסיף ערן מוסף ומעניין שממש לא רואים בכל יום.

 

 

וכשאנחנו חושבות על סידורי פרחים המשולבים עם ספרים, אנחנו מיד נזכרות בעיצוב המופלא של נטלי מן, שהטיבה לעשות שימוש בספרים, בחתונה ירושלמית שעיצבה, גם בהיבט הדקורטיבי וגם בהיבט הפרקטי כשסימנה עליהם את מספר השולחנות.

 

 

צילום: אלי בוחבוט

 

במידה והחופש היצירתי מאפשר זאת, ניתן אפילו ליצור פינות חמד קטנות השזורות במקום האירוע ומורכבות מספרים שקשורים יחדיו בסרט משי ולידם פרחים, נרות, מכונות כתיבה ישנות, ואפילו גלובוסים דקורטיביים, לחיזוק המוטיב האינטלקטואלי של האירוע. 

 

 

ספרים שקשורים יחדיו מיד מעוררים בנו אסוציאציות של רטרו ולכן הם ישתלבו נפלא באירוע בסגנון של פעם, אך לא רק. אפשרות יצירתית נוספת היא למסגר ציטוטים אהובים מתוך ספרים ולפזרם על השולחנות וברחבי חלל האירוע עצמו.

 

 

 

במהלך שיטוטינו ברשת נתקלנו בלא מעט אפשרויות בהם שולבו ספרים בהיבט הדקורטיבי כגון קייק טופרס של בני הזוג כשספרים רבים מקיפים את רגליהם, הזמנות לאירוע שכתובות כמעין אגדה או סיפור רומנטי ואפילו גזירי נייר מספרים שאבד עליהם הכלח ויסבו הנאה רבה כשיהפכו לשרשראות תלייה דקורטיביות או אפילו לפרחים בזר הכלה.

 

 

אחד הדברים המתוקים בהם נתקלנו ברשת הם טבעות אירוסין שהוחבאו בתוך דפיו של ספר אהוב. מדובר בהפתעה מקסימה ומרגשת כאחד.

 

 

ובכלל, ספרים לא רק מעשירים את עולמינו אלא הם גם מצטלמים היטב, מה שהופך באופן מיידי כל חנות ספרים לתפאורה מושלמת לצילומים הפרטיים. הפעם תוכלו לבחור באחת מכמה וכמה אפשרויות שונו: צילומים בתוך רשת ספרים מוכרת, שם תוכלו ליהנות מחלל לבן המעוטר באינספור כריכות צבעוניות ובמראה מודרני, צילומים בחנות ספרים קטנה ואינטימית עם קסם של פעם, או אפילו בספרייה גדולה ורחבת מימדים. אתן כנראה יכולות כבר לנחש מהי האפשרות המועדפת עלינו...

 

 

 

אז נותרו רק עוד ימיים עד ששבוע הספר הזה יחלוף ואיתו מעט מקסם הספרים, וההמלצה שלנו: נצלו אותו לביקור ביריד הקרוב אליכן ואולי תזכו שם להשראה חתונה מהסוג שאפילו לא דמיינתן לעצמיכן. הספרים האהובים שלנו כבר מונחים לצידנו, מוכנים ומזומנים לקריאה. ובינתיים אנו מאחלות לכן סופ"ש נפלא כלות מקסימות שלנו!

 

The images are taken from: Green wedding shoes, 100 layer cake, Love and lavender, The knotty bride, Grey like wedding

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא