מהו הבושם המושלם לחתונה?

13.11.17

לצד המוני השאלות שצצות לנו ככל שיום החתונה מתקרב (ומי כמוכן יודעות שיש המון כאלו), מגיעה דילמת הבישום - מהו הבושם שהכי נכון לי לחתונה?

 

יש שיגידו שעדיף לבחור בבושם היומיומי שלכן, זה שמזוהה עמכן כניחוח הקבוע והמוכר שלכן, בעוד יש כאלו שיגידו ללכת על משהו חדש ומרגש שיתאים בדיוק ליום המיוחד הזה.

 

למען האמת? כנראה שאין תשובה נכונה או לא נכונה לשאלה הזו. אבל כדי לנסות לסייע לכן לגבש החלטה, אספנו את חברות המערכת שלנו ושאלנו אותן מהו הבושם בו בחרו ביום החתונה שלהן, מה הסיבות שבחרו בו ולמי לדעתן כדאי לבחור בו. כך שאם ההתלבטות בנוגע לבחירת הבושם המושלם לחתונה מעסיקה אתכן, אנחנו בטוחות שהממצאים הבאים יתנו לכן כיוון.

 

הבושם של צליל - Daisy Dream/Marc Jacobs

הסגנון: פרחוני, מתקתק, רענן.

 

למה בחרתי בבושם הזה ביום החתונה? יש לי חלוקה של הבשמים שלי - בשמים יומיומיים יותר ובשמים שאני משתמשת בהם כשאני יוצאת בערב, והבושם זה משתייך לקטגוריה הזו. כבר כמה שנים שאני משתמשת בבשמים מסדרת Daisy, ואת זה ספציפית קניתי בסוף הטיול שלי ושל כרמל בן זוגי בפיליפינים, בו התארסנו, אז הייתה לו גם משמעות סימבולית בשבילי - וזה הרגיש הכי נכון לחתונה.

 

לאילו כלות יתאים הבושם בעיניך? לכלות שמתחברות לריחות פרחוניים ומתקתקים ששומרים על פרשיות, אני מהמרת שהן גם כאלו שמתחברות לסגנון בוהו.

 

 gallery

(צילום: Nordstrom)

 

הבושם של נוי -Omnia Crystalline/Bvlgari 

הסגנון: רענן ומעט חמצמץ.

 

למה בחרתי בבושם הזה ביום החתונה? זה הבושם הקבוע שלי מזה שנים. אני אמנם לא מריחה אותו על עצמי, אבל מה שאני הכי אוהבת בו הוא שתמיד-תמיד מחמיאים לי עליו ושואלים אותי לגביו. בגלל זה היה לי ברור שאין בושם אחר שהוא אופציה אחרת לחתונה שלי חוץ מהבושם הזה שהכי מזוהה איתי.

 

לאילו כלות יתאים הבושם בעיניך? אני לא אוהבת בשמים עם ניחוחות מתוקים, אז אני מניחה שבנות שמעדיפות בשמים חמצמצים ורעננים יאהבו אותו.

 

 gallery2

(צילום: Nordstrom)

 

מתוך הפינצטה שלנו

  

הבושם של רותם -Chance/Chanel

הסגנון: פרחוני, נעים, רומנטי.

 

למה בחרתי בבושם הזה ביום החתונה? זה הבושם האהוב עליי כבר שנים! אני מתה על הריח שלו. הוא נשאר מלא זמן על הגוף, יש לו ניחוח נעים בטירוף, ויש לו בקבוקונים קטנים שאפשר לשים בכל מקום - שזה ממש שווה ביום החתונה, ובכלל.

 

לאילו כלות יתאים הבושם בעיניך? ביננו, אין על שאנל בבשמים, ובשביל הבנות שמחפשות את המותג היוקרתי מלא הסטייל - זה הבושם המושלם.

 

 gallery3

(צילום: Nordstrom)

 

הבושם של עלמה - Love Story/Chloe

הסגנון: נקי, רענן, עדין.

 

למה בחרתי בבושם הזה ביום החתונה? אחד הבשמים האהובים עליי הוא הגרסה המעודנת הזו של קלואה. אני אוהבת בשמים שמריחים נקי, לא מתוקים מדיי, והבושם הזה עונה על כל אלו. פלוס, הוא הכי מזכיר לי אהבה של תחילת קיץ - ואולי זו הסיבה שבחרתי בו ביום החתונה שלי. 

 

לאילו כלות יתאים הבושם בעיניך? כלות קלילות עם סטייל, כאילו שאוהבות ניחוחות עדינים ונעימים.

 

 gallery4

(צילום: Nordstrom

 

מאת:כלות אורבניות