מגלגלצ לחתונה יפואית: הזוג שהכיר בתחנת הרדיו לפני 9(!) שנים

09.10.18

נתוודה ונאמר שיש לנו חולשה כשמדובר באנשים שעוסקים באומנות בכלל ובמוסיקה בפרט. במקרה של הזוג שמתארח אצלנו היום, שירה ואביעד הם זוג עורכים מוסיקליים לשעבר בגלגלצ. וכן, סיפור ההיכרות שלהם גם התחיל שם. בלי הכנות מיותרות - הרשו לנו לצלול אל החתונה של הזוג המגניב והשיקי הזה. 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

באופן די מתבקש, השניים בחרו במקום החתונה שלהם להיות יפו - המקום בו הזוגיות שלהם החלה. ורגע לפני שהגיעו אל הלוקיישן בו נערכה החתונה, עצרו לסשן צילומי זוגיות גלגלצי ומוסיקלי בתחנה. ספריות התקליטים העמוסות ואריזות תקליטים מגניבות היו התפאורה והאקססוריז המושלמים לצילומים שלהם, ויצרו תמונות סופר מגניבות.

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

אותה מגניבות שנכחה בתמונות שלהם נוצרה הרבה בזכות הסטייל של שירה ואביעד. הוא, בחליפה כהה מעוטרת בפפיון ומטפחת, היא, בשמלה מנצנצת במינון מושלם, תסרוקת אסופה ומהממת שכללה צמה קלועה ושפתון אדום-אדום. וינטאג׳י, קולי ומדויק. 

 

gallery 1

 

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1

 

האירוע, שנערך ביפו (לא רחוק מהתחנה), נקבע ליום הארוך בשנה, מה שאומר שכל האורחים זכו להמון שעות של אור, אותן העבירו על הגג המהמם שצופה על הגגות היפואים. 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

 

כיוון ששירה ואביעד הם צמחונים, כך גם היה התפריט שהוגש בחתונה שלהם. המנות כללו מגוון של סלטים, מאפים, דגים ועוד מגוון של אופציות שהשאירו את כולם שבעים ומרוצים והציפו את התמונות בהמון צבעים משגעים. 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

הקונספט המוסיקלי הופיע גם בעיצוב החתונה, ולאורחים חיכו giveaways מגניבים במיוחד: תחתיות לכוסות שעשויות מוויניל ונראות כמו תקליט אמיתי.

 

גם המסיבה ובחירת הדי.ג'יי (תודו שלהיות די.ג'יי בחתונה של עורכים מוסיקליים זה אתגר) הוכיחו את עצמן, כשאף אחד לא ירד מהרחבה בזכות הפלייליסט המדויק והמרים.

 

gallery 1

 

 

gallery 1

 

gallery 1

 

gallery 1

 

קרדיטים:

צילום סטילס: תמיר דוידוב
מקום האירוע: הלורנס
מוסיקה: די.ג'יי אלרו - מוסיקה פלוס
שמלה: יערה מן
איפור: שירן שפלר
חליפת חתן: באמוס סקוור
עיצוב חופה וזר כלה: פלורלה עיצוב בפרחים
קייטרינג: מעשייה

+ קרדיטים נוספים

צילום וידאו: אמיר יעקובי
עציצים ארוזים: משתלה אורבנית
שמלה שנייה - בנות לולוליאם
עיצוב שיער: דנה צמות
נעלי כלה: nine west ו-greek sandals
מצלמות פולורואיד: print my pic 

מאת:כלות אורבניות