מגזין Rock N Roll bride בידינו!

26.01.16

אחד מאתרי החתונות האהובים עלינו הוא אתר Rock N Roll bride, אשר מאחוריו עומדת בחורה כחולת שיער בשם קאט, שעושה בייסיקלי כל מה שמתחשק לה - ומה שמתחשק לה הוא בעיקר לארח בבלוג שלה כל מיני זוגות שעושים מה שמתחשק להם גם הם, Free spirit מה שנקרא.

 

 

אנחנו אוהבים מאוד את הגישה הזו ואוהבים אפילו יותר את זוגות ה-Offbeat שגם מתארחים אצלנו בבלוג-מגזין וזה מה שמזכיר את מקור המשיכה שלנו למגזין של קאט.

 

לפני כמה שבועות קאט הוציאה לאור מגזין בפרינט, הנושא גם הוא את השם של הבלוג שלה, השישי במספרו. הפעם לא היססנו, לא התמהמנו עד שהוא היה כבר סולד אאוט ולכן מיד כשהבשורה לגביו הגיעה לאוזנינו - הופס, הזמנו אותו.

 

 

הוא נחת לפני כמה ימים עטוף באריזת כרומו ורודה כפי שניתן לצפות מקאט.

 

ההשקעה בתוכן בהחלט ניכרת ברמת הכתבות והאדיטוריאלז שהמתינו לנו בפנים, כפי שניתן להבין מההצצה שמספקות התמונות.

 

 

התוכן מבוסס רבות על החומרים הרגילים שעולים בבלוג, שזו נקודה לחיוב מכיוון שכאמור, כל תוכן כזה ממלא אותנו בהשראה, הוא צבעוני ונעים לעיניים, הוא ייחודי ובעל אמירה. 

 

 

אהבנו שלצד כל חתונה, צבעונית ושונה ככל שתהיה, מופיעה גם רשימת קניות ובה כל מיני פריטים שניתן לרכוש כדי לעצב חתונה בסגנון דומה.

 

אהבנו גם שפרט לחתונות מרהיבות, ניתן למצוא בין דפי הגיליון גם כל מיני מדריכי DIY שכולם מדברים בשפה הייחודית שיצרה קאט בקהילה שלה.

 

 

אין ספק שהמגזין הזה יהפוך לחומר קריאה נהדר עבורנו גם בוויקאנד והוא מעולה לכל הכלות שיודעות שגם הן מתעתדות לארגן חתונת OFFbeat או לחילופין מחפשות את המוטיבציה כדי לתכנן אחת כזו.

 

את המגזין ניתן להזמין כאן.

מאת:כלות אורבניות