מגוונת ומלאת גלאם: הקולקציה של תמרה

12.10.17

ממש בתקופה הזו של השנה, שמזג האוויר מתחלף ונע בין חום קיצוני לקרירות נעימה ומפתיעה, אנחנו מוצאות את עצמינו נמשכות וכמהות לדברים המנחמים, החמימים שעושים לנו טוב על הלב ונעים בעיניים. הקסם של העונה הנעימה הזו, יוצר וייבים רומנטיים וגורם לנו בין היתר גם לשלוף את העליוניות הדקות ולהתגעגע לסגנון המלטף של בגדי החורף.

 

בדיוק שם, בקו התפר שמשתנה כל יום, נכנסת הקולקציה של תמרה, שמייצגת מבחינתנו את כל הסגנון הרומנטי שאנחנו כה אוהבות, ויושבת לנו בול על התקופה הזו של השנה.

 

gallery 1

 

gallery 2

 

gallery 3

 

gallery 17

 

קולקציית השמלות ״גם העדן״ היא חלק מקו חדש המציג גם את הסגנון הרך והעדין של תמרה יחד עם קווים קצת יותר סקסיים, צמודים ומחמיאים. כלל הטקסטורות שמופיעות בה, משחקי השקיפות של הבדים ושילוב הסגנונות נועדו להעביר אמירה נשית עם סיי חזק לצד קלילות והרמוניה.

 

gallery 18

 

gallery 19

 

gallery 4

 

gallery 5

 

gallery 6

 

gallery 7

 

אם אתן אוהבות את המראה הדרמתי הכולל שובלים ארוכים או פרטים ייחודיים בעבודת יד, תוכלו לממש את האהבה שלכן עם שמלות בעלות נוכחות נסיכתית ומלאת קלאס. שמלות קלאסיות יותר גם תופסות את מקומן בקולקציה עם בדי תחרה רכים וקלילים שהופכים את היופי שבשמלות האלו לבלתי נשכחות.

 

gallery 16

 

gallery 8

 

gallery 9

 

gallery 10

 

gallery 11

 

gallery 12

 

gallery 13

 

כשכל שמלה שונה מקודמתה, אנחנו רואות את ההבדלים הגדולים בניהם אך גם את קווי הדמיון. הסגנון המאחד בין כולן הוא הדגש שניתן לאלגנטיות ולנשיות בין אם זה בבחירת הבדים, החיתוכים המדויקים והגזרות המגוונות.

 

gallery 14

 

gallery 15

 

קרדיטים:

שמלות: תמרה

צילום: אלה אוזן

איפור ושיער: פטריק עובד

תכשיטים: איה בן יעקוב

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
בואו נתחיל >>>
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)