מאי ובני, 22.11.09

30.01.11

 

שבוע נפלא לכל הכלות האורבניות שלנו‫!‬ תענוג אמיתי לפתוח את השבוע החדש עם טיפות גשם המתדפקות להן על החלון וכוס שוקו חם ומהביל בין הידיים‫!

אז לכבוד המאורע החגיגי הזה וגם בכדי לחמם קצת את האווירה ‫החלטנו לפנק אתכן בחתונה אלגנטית עם סטייל מוקפד ומדוקדק, מהסוג שאנחנו ממש, אבל ממש אוהבות.‬

 

‎‫אז מיהו הזוג היקר שלנו הפעם? תכירו את מאי ובני הגרים בהרצליה. מאי (29) עוסקת בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים, ואילו בני (34) מגיע מתחום הרכב בתפקיד של מנהל תיקי לקוחות. בזמנה החופשי מאי אוהבת לשחזר רהיטים ולבני יש "פטיש" רציני לכל מה שקשור לספורט, מבחינתו לא עובר יום בלי פעילות ספורטיבית כלשהי. אז לפני ההיריון המתקדם של מאי היו יוצאים השניים לרוץ יחדיו בפארק הירקון, קצת זמן איכות זוגי ומשובח. עכשיו הוא ממשיך במסורת בלעדיה כי החסידה מגיעה לביקור ממש אוטוטו. השניים חובבי גבינות טובות, יין משובח ומסעדות איטלקיות וכפי הנראה, אין אחת כזאת ברחבי ת"א שעוד לא ביקרו בה. כמחווה לכל האהבה האיטלקית הזאת גם ירח הדבש שלהם היה במחוזות טוסקנה ואומבריה אשר באיטליה. שבועיים מלאים בהם ביקרו בהמון ערים קסומות, כפרים אותנטיים, שווקים צבעוניים ומסעדות כפריות. חוץ ממה שסיפרנו לכן עד עתה, לשניים יש גם מנהג פרטי שנשמע שווה במיוחד והם הסכימו לחשוף אותו בפנינו, יששש! הם אוהבים לצאת לבתי קפה בשעות הערב המאוחרות, ככה סתם בספונטניות, לשים על עצמם איזה משהו קליל ולהתפנק בכוס קפה איכותית מחוץ לבית. זה בדיוק הזמן הזה ביממה בו אפשר להתעדכן, לדבר על היום שהיה ובכלל, סוג של דייט קטן. חמוד ממש, לא?

 

‎‫ועכשיו נחזור לתחילתו של סיפור האהבה עצמו, היכן שמסתתרים להם הפרטים העסיסיים. השניים הכירו לפני כשש שנים במקום העבודה המשותף בו עבדו אז. האהבה פרחה לה במהירות הבזק, או כמו שמאי אומרת: "אני חושבת שמהרגע הראשון ידענו שזהו זה! מצאנו אחד את השני!". כחודש ימים לאחר הדייט הראשון גרו יחדיו, ולאחר כשלוש וחצי שנים הגיעה הצעת הנישואין הרשמית. מאותו הרגע התחילה סדרת הארגונים למאורע עצמו, כשדבר אחד היה ברור להם עוד מהתתחלה: החתונה שלהם תהיה חתונת חורף קלאסית! כך חלמו, כך דמיינו וכך רצו. על קירות המקום בו התחתנו הוקרן וידאו-ארט של שלג הנופל ביער, ובמקום פרחים שיקשטו את הבר - בחרו הם בעצים. שילוב הצבעים בין השלג הנופל לבין העצים (לבן וירוק), נתן תחושה של עיצוב רענן ושונה. הפרחים שקישטו את השולחנות עצמם השלימו בצורה נפלאה את האווירה האלגנטית והחורפית שאפפה את האירוע כולו.

 

יום ההתארגנות עצמו עבר עליהם בנעימים בסוויטה מקסימה במלון נווה-צדק, מלון בוטיק יפיפה שהפך בסופו של דבר גם לתפאורה קלאסית עבור הצילומים המקדימים שלהם. ובהקשר הזה, אין ספק שמדובר בסדרת צילומים מלאת אווירה ומשובחת במיוחד כפי שתיראו עוד רגע קט.‬

 

☂☂☂

 

מאי ובני היקרים, אנו שולחות לכם תודות רבות על כך שהסכמתם לשתף את כולנו בחתונתכם. האלגנטיות, הבחירות המשובחות והסטייל בהחלט מדברים בעד עצמם והצליחו לשקף את האני הפרטי שלכם בצורה הטובה ביותר. מאי, זאת גם ההזדמנות שלנו לומר לך שאנו מחזיקות לך אצבעות ומאחלות שהכול יעבור בקלות ובמהירות! נשיקות מאיתנו ומכל הכלות האורבניות שלנו!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

☂☂☂

 

 

ולמי שתהתה היכן צולמו צילומי ההתארגנות וחלק מהמקדימים - הם צולמו במלון הבוטיק התל-אביבי נווה-צדק.

 

מאת:כלות אורבניות