מאיה ועמרי, 14.9.12

20.01.13

 הכלות האורבניות שלנו, שלא מפסיקות לשלוח לנו חומרים יומם וליל, הן מטען האנרגיה הבלתי מתכלה שלנו! בכל פעם הן מצליחות להפתיע ולרגש אותנו מחדש, עם כמויות האהבה והמחמאות שהן מרעיפות עלינו מכל עבר. כמובן שמדובר באהבה גדולה והדדית, והתענוג האמיתי הוא להציג את החתונות היפות שלהן ושל החתנים האורבניים שמלווים אותן. בצורה הזאת בדיוק, גם אנחנו וגם הן מרגישות שסגרנו מעגל קטן, ואחרי שהן עקבו, שאלו ייעצו והתייעצו - זה רק טבעי שהחתונות היפות שלהן יופיעו בקטגורית "חתונות אורבניות".

 

היום, אנו שמחות לארח את מאיה ועמרי שגרים ברמת-גן ומכירים כבר קרוב ל-10 שנים! מאיה סיפרה לנו כי במהלך ההכנות לחתונה, חברה טובה הכירה לה את הבלוג ומאז, לא משה ממנו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בחודש ספמטמבר האחרון הם בחרו להתחתן בחתונת שישי בצהריים, וזכו לממש את חלום האירוע הקליל בו חפצו עם אוכל אהוב שכלל בין היתר בורקסים, שניצלים והמבורגרים!

 

 

 

 

מאיה הכלה שלנו בחרה להתארגן במלון, ובחרה בלוק נקי עם שפתיים אדומות-אדומות וצבע ציפורניים תואם ("רק לא פרנץ' משעמם", לפי דבריה). משם יצאו היא ועמרי למקום בו בחרו להתחתן, והצלטמו על רקע הרבה גרפיטי ועמודי בטון אפורים. במקום זר כלה טיפוסי ליווה את מאיה תיק קלאץ' מוזהב ומנצנץ, ולא לשווא אנו אומרות שאין, פשוט אין כמו קלאץ'. ידידה הטוב של הכלה האורבנית.

 

 

 

 

 

מאיה מספרה לנו כי החתונה, היתה עבורה הזדמנות אמיתית ליצור ולהתאהב באירוע שעתיד היה להתרחש. זה התחיל בצילומים שנערכו להזמנה (ואותם אנו מבטיחות לכן שתזכו לראות בפוסט נפרד), באתר שבנתה לחתונה וכלל את פרטי האירוע, בעגילי פפיון שהכינה, בכפכפים לבנות לשלב הריקודים אשר גם הן קושטו על-ידיה בפנינים קטנות ובפפיונים מוזהבים (כבר זיהיתן את האהבה לפפיונים?), בקופסא לטבעות, בהזמנות שעוצבו בשיתוף עם המעצבת והמשיכו את הקו העיצובי של האתר שנבנה, ועד לרעיון החלות הטעימות לשבת שקיבלו האורחים, לכשהסתיים האירוע.

 

 

 

 

 

תודה לכם מאיה ועמרי, תודה על ההשראה שאתם הצלחתם להעניק לנו בחזרה! מאחלות לכן המון מזל טוב, חיים מאושרים וגדושים בפפיונים (כן, גם אנחנו מאוהבות בהם קשות)!

 

⧓ ⧓ ⧓

 

מקום האירוע: הקומה הרביעית

שמלת כלה: אלון ליבנה

נעלי כלה: זארה

איפור ושיער: עומר אסף

תכשיטים: עגילים - הוכנו ע"י הכלה

אקססוריז: קלאץ', אקססורייז

בגדי חתן: זארה

נעלי חתן: זארה

טבעות נישואין: נטע וולפה

צילום: kipodkin ועידן רחמנוב

עיצוב: ג'ואנה ואליזבט

הזמנות: עיצוב - הכלה בשיתוף המעצבת הדס צוקרמן

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)