מאיה ומתן, 1.9.14

11.02.15

יש אנשים שהכישרון שלהם מהדהד למרחקים, עד שהוא נוגע בכל האנשים שנמצאים מסביב ומשפיע גם על כל שאר התחומים של החיים. כזו היא מאיה בלזיצמן, נגנית צ'לו, מוסיקאית וזמרת שבחרה להינשא לבחיר ליבה, מתן אפרת, מוסיקאי בחסד גם הוא - בשני אירועים נפרדים, אשר לכל אחד מהם משמעות סימבולית ומרגשת. השניים מופיעים יחדיו ואף הוציאו לאחרונה אלבום חדש במשותף, כך שחתונתם האורבנית הופכת אותם כעת לפרטנרים במלוא מובן המילה... פשוט מקסים!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הטקס הראשון והפורמלי נערך בבית הכנסת בנהלל, בחברת קרובי המשפחה והחברים הקרובים. כמחווה לאמה, בחרה מאיה להתחתן בשמלת הכלה שלה שעברה מדור לדור, מה שללא ספק הוסיף מימד מיוחד לטקס שנערך במקום סופר מרגש גם כך.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

האירוע המורחב יותר התקיים כמה ימים לאחר מכן, בגן האירועים כחול וירוק. חברים קרובים מהתעשייה ומחוצה לה, שמו פעמיהם לכיוון הצפון כדי לחגוג את שמחתם של מאיה ומתן. תחת כיפת השמיים נערך הטקס הנוסף של בני הזוג ואז החלה לה המסיבה שבה הדגש המיוחד היה במוסיקה כמובן וההופעה המרכזית הייתה של מאיה בעצמה, מופיעה בפני החתן הטרי שלה וכל האורחים המיוחדים אשר הגיעו למקום (כמובן שגם מתן לא נשאר חייב והופיע בהמשך הערב גם הוא!).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מאיה ומתן היקרים, את הצלילים שמלווים את הזוגיות שלכם ממש אפשר לשמוע ולחוש מבעד למסך, פשוט כיף!

 

קרדיטים

 

מקום האירוע: כחול וירוק
הפקה ובר: ג'ה בר

קייטרינג: שישי - בוסתן לבונה

מוסיקה: איל גולדמן
צילום סטילס: עמרי אילת
צילום וידאו: גיא כהן
שמלה: עומרי גורן
איפור: רויטל קפלן
עיצוב שיער: אביב כפיר
טבעות: איי ספיינל

 

מאת:כלות אורבניות