לקים, צבעים וחידושים

29.01.14

 

את הפוסט הבא, כלות אורבניות, אנו מקלידות עם קצות אצבעות צבעוניות ומנצנצות כי את הציפורניים שלנו (כמעט) תמיד אפשר למצוא מרוחות בלק, כאשר מה שמשתנה הוא הגוון והמרקם שמתחלפים להם על-פי מצב הרוח. החיבה ללקים גורמת לכך, שביקורינו בחנויות הפארם מרגיש בדרך-כלל כמו ביקור בחנות ממתקים - בעוד אנו מתפעלות מהגוונים, המרקמים והחידושים שנמצאים על המדף, בשלל בקבוקונים שרק ממתינים שנשלח אליהם את ידינו ונבחר בהם על פני האחרים.

 

במהלך ביקורינו האחרון באחת החנויות הללו, הרגשנו שוב את הדגדוג המוכר הזה שאומר ״הגיע הזמן להתחדש!״. כשניגשנו אל מדף הלקים כבר היה לנו ברור כי הציפורניים שלנו מחפשות אחר צבעים רעננים ולכן שלפנו כמה בקבוקוני לק וחזרנו איתם הביתה, היישר לסשן צביעות, מריחות ומניקור ביתי ומפנק.

 

חורף אמיתי אמנם טרם הגיע למחוזותינו, אך בכל זאת הרגיש לנו נכון לבחור בגוונים המשדרים אווירה חורפית יותר, גם אם הם לא ממש תואמים את מזג האוויר הנוכחי (ואולי כבר תגיע באמת, חורף יקר שלנו?!?). הגוונים שנבחרו הפעם שייכים למותג ישראלי אשר הוציא לאחרונה כמה לקים בטקסטורות רעננות ומדליקות.

 

בתור חובבות בלינג בלינג מושבעות, לא קשה להבין מדוע נמשכנו אל הגוונים שיש בהם שימרים קטנטנים, אלה שמחזירים את האור הפוגע בהם ומנצנצים למרחק. לק זהוב, לק סגלגל ולק שנראה ירוק בתאורה מסויימת וכחול בתאורה אחרת, התווספו לאוסף שלנו והפכו אותו מיד למעניין יותר. רוצות לגלות עד כמה מעניין? לא נגרום לכן לחכות, אתן מוזמנות לתפוס בקבוקון של לק ביד האחת ואת המכחול ביד השנייה - ולהצטרף אלינו למניקור!

 

☂☂☂

 

 

 

☂☂☂

 

 

 

☂☂☂

 

 

צילום: כלות אורבניות

 

☂☂☂

 

צביעת לקים תוך עלעול במגזין ולגימת קפה היא ללא ספק אחת מפעילויות הפנאי המועדפות עלינו, זו שעוזרת לנו לנקות מעט את הראש ופשוט ליהנות מזמן איכות עם עצמינו. נשמח מאוד לגלות מהם גווני החורף האולטימטיביים שלכן ואיזה לק מעטר ממש כעת את קצות אצבעותיכן…

מאת:כלות אורבניות